اخبار
 انتشار: 21 فروردین 1400
   مشاهده: 345

  دیدار رییس شورای شهر از سازمان سرمایه گذاری

سنواتی رییس شورای اسلامی شهر اهواز در جلسه ای با الماسی سرپرست سازمان سرمایه گذاری در جریان آخرین وضعیت پروژه های سرمایه گذاری قرار گرفت.

به گزارش امور ارتباطات سازمان سرمایه گذاری و مشارکت های مردمی شهرداری اهواز، عبدالزهرا سنواتی با اشاره به وضعیت سرمایه گذاری در سایر شهرهای کشور گفت: در زمینه مشارکت  بخش خصوصی، وضعیت سایر کلانشهرها بسیار بهتر از ماست و در شهرهایی، سرمایه گذار خارجی نیز ورود کرده است.
وی ادامه داد: با توجه به ظرفیت های فراوان گردشگری، اقامتی، صنعتی، تجاری و غیره در اهواز و خوزستان، انتظار می رود که تسهیلات ویژه ایی برای سرمایه گذاری ایجاد شود.
رییس شورای اسلامی شهر اهواز در پایان  با تشکر از تلاش های مجموعه سازمان سرمایه گذاری بیان کرد: آمادگی کامل برای همکاری با این سازمان در شورا وجود دارد.
در ادامه جلسه سرپرست سازمان سرمایه گذاری و مشارکت های مردمی شهرداری اهواز ضمن خیر مقدم به رییس شورا، گزارشی از آخرین وضعیت پروژه های سازمان ارائه و اظهار کرد: خوشبختانه شهردار محترم جناب آقای نوشادی ، نگاه ویژه ایی به مقوله سرمایه گذاری دارد و امیدواریم به توجه به امتیاز و نیز تلاش های انجام شده، تا پایان این دوره مدیریت شهری خبرهای خوبی را به شهروندان اعلام کنیم.
محمد سعید الماسی ادامه داد: باید ضرورت و اهمیت سرمایه گذاری برای همه، اعم از شهروند عادی تا بالاترین مقامات تبیین شود که اگر این امر حادث شود، بسیاری از موانع موجود از سر راه کنار می روند.
وی تصریح کرد: باید بپذیریم که سرمایه گذار با پیمانکار متفاوت است.
سرپرست سازمان سرمایه گذاری و مشارکت های مردمی شهرداری اهواز افزود: در شرایط فعلی که در سراسر ایران، نگاه‌ها به سمت سرمایه گذاری است، یک سرمایه گذار انتخاب‌های زیادی دارد و فرصت محدودی هم برای انتخاب دارد. بنابراین وقتی با یک سرمایه گذاری مواجه می شویم باید بدون فوت وقت، وی را جذب کنیم و یادمان باشد توسعه اهواز و خوزستان صرفا از طریق سرمایه گذاری میسر است.


نویسنده خبر: ایمان کریمی
اشتراک گذاری
ثبت امتیاز
نظرات
در حال حاضر هیچ نظری ثبت نشده است. شما می توانید اولین نفری باشید که نظر می دهید.
ارسال نظر جدید
تنها کاربران ثبت نام کرده مجاز به ارسال نظر می باشند.
جستجوی اخبار
دسته‌بندی خبرها