اخبار
 انتشار: 09 اردیبهشت 1400
   مشاهده: 83

  جلسه مدیر شهرداری منطقه ۸ با انبوه سازان و بررسی مشکلات و درخواست های آنان

در راستای بررسی مشکلات و مطالبات انبوه سازان و درخواست ها و ارتباط فی مابین بین شهرداری و انبوه سازان جلسه ای در محل دفتر مدیر منطقه برگزار گردید .
به گزارش اداره ارتباطات شهرداری منطقه ۸ اهواز ، ظهر امروز محمدرضا قنواتی مدیر منطقه ۸ و معاونین و مدیران معاونت شهرسازی و معماری منطقه با انبوه سازان سطح منطقه در راستای بررسی مشکلات و مطالبات و شنیدن درخواست ها و ارتباط فی مابین و تنگاتنگ ، جلسه ای در محل دفتر مدیر منطقه برگزار گردید .

قنواتی با بیان اینکه : شهرداری با توجه به دیدگاه مثبتی که نسبت به انبوه سازان دارد گفت : ورود انبوه سازان به مشارکت با شهرداری در نهایت به سود شهر و شهروند دانست.

وی افزود: با توجه به برنامه های شکل گرفته در حوزه معاونت شهرسازی و معماری ، مالی و اقتصادی تمام تلاشمان را بکار گرفته ایم تا بتوانیم زمینه مساعدی برای فعالیت انبوه سازان در سطح منطقه ۸ فراهم آوریم .

در این نشست صمیمی مسائلی نظیر رعایت اصول شهرسازی ، رعایت دقیق ضوابط و مقررات ساختمانی ، نحوه و رعایت اصول ساخت و ساز ، تعیین وقت خارج از وقت اداری جهت پاسخگویی به درخواست های انبوه سازان ، ایجاد کانال ارتباطی مستقیم میان مدیر و معاونین منطقه با انبوه سازان و ...‌ مطرح و مورد بحث و بررسی قرار گرفت .
نویسنده خبر: شهریاری
اشتراک گذاری
ثبت امتیاز
نظرات
در حال حاضر هیچ نظری ثبت نشده است. شما می توانید اولین نفری باشید که نظر می دهید.
ارسال نظر جدید
تنها کاربران ثبت نام کرده مجاز به ارسال نظر می باشند.
جستجوی اخبار
دسته‌بندی خبرها