اخبار
 انتشار: 10 اردیبهشت 1400
   مشاهده: 65

  تقدیر مدیر منطقه ۸ از پرسنل شهرداری منطقه ۸ اهواز

مدیر شهرداری منطقه ۸ طی مراسمی از معاونت خدمات شهری و سامانه ۱۳۷ شهرداری منطقه ۸ تقدیر و تشکر بعمل آورد .
به گزارش اداره ارتباطات شهرداری منطقه ۸ اهواز ، محمدرضا قنواتی مدیر منطقه با بیان اینکه : خادمان خدمات شهری در صف اول جبهه جهت خدمات رسانی به شهروندان عزیز هستند و بی شک شهروندان شهرداری را از دریچه خدمات شما می بینند و ارزش گذاری می کنند ، صبح امروز طی مراسمی از کارکنان خدوم معاونت خدمات شهری و سامانه ۱۳۷ تقدیر بعمل آورد .

وی عملکرد معاونت خدمات شهری منطقه ۸ را در حوزه های خدمات ، پاکسازی و نخاله برداری ، رفت و روب ، تنظیف، جدول گذاری ، لایروبی و صفحه کشی ، رفع مشکلات معابر در حوزه فضای سبز هرس و بازپیرانی درختان ، ترمیم و لوله گذاری، ترمیم آبنماها و تلاش های شبانه روزی و اجرای طرح های جهادی و ضربتی در راستای خدمات رسانی مطلوب و بهینه به شهروندان را قابل تقدیر دانست .

در این مراسم محمدرضا قنواتی مدیر منطقه ضمن تشکر از پرسنل سامانه مدیریت شهری ۱۳۷ ، مشارکت شهروندان در اداره شهر را از مهمترین نتایج این سامانه خواند و ابراز امیدواری کرد با همیاری و تلاش های مستمر همکاران این سامانه در رفع مطالبات و کسب رضایت شهروندان گام های مثبتی در آبادانی منطقه بر خواهیم داشت .

وی در پایان افزود: بی شک اقدامات خادمان مردم در شهرداری ، از چشمان بیدار شهروندان پنهان نخواهد ماند و بی شک اینان لایق بهترین ها هستند .
نویسنده خبر: شهریاری
اشتراک گذاری
ثبت امتیاز
نظرات
در حال حاضر هیچ نظری ثبت نشده است. شما می توانید اولین نفری باشید که نظر می دهید.
ارسال نظر جدید
تنها کاربران ثبت نام کرده مجاز به ارسال نظر می باشند.
جستجوی اخبار
دسته‌بندی خبرها