اخبار
 انتشار: 11 اردیبهشت 1400
   مشاهده: 76

  فعالیت ۲۲۰ گروه جهادی در قرارگاه جهادی شهید سلیمانی

موکب امام حسن مجتبی(ع) با محتوای پخت ۱۰۰۰پرس غذای گرم برای ایتام و نیازمندان،نورافشانی،ماشین نویسی ،توزیع ماسک وپذیرایی انجام شد..

    به گزارش اداره ارتباطت  منطقه پنج شهرداری اهواز ؛ این موکب چهارشنبه در شام میلاد امام حسن مجتبی (ع)درمحل فلکه کودک(شهرک دانشگاه)با همکاری شهرداری منطقه ۵ برگزار شد.

برپایه این گزارش گروه‌های جهادی همچنان مشغول خدمت‌رسانی به جامعه در این روزهای سختند، آنهایی که ادامه‌دهنده راه مولایشان‌هستند و در بحران‌ها به قشرهای آسیب‌پذیر کمک می‌کنند. قرارگاه جهادی شهید علیجانی ، یک قرارگاه مستقل و تشکلی مردمی است که توسط جوانان جهادی و انقلابی و با حمایت‌ خیرین اداره می‌شود.

 

حامد خیرخواه سرپرست قرارگاه جهادی شهید گودرزی و مرکز نیکوکاری شهدای مدافع حرم درباره اقدامات این قرارگاه در ایام ولادت حضرت علی (ع) گفت: طرح تهیه و توزیع 110 بسته معیشتی و قربانی به نیت مولا علی (ع) در دستور کارمان قرار گرفته است. چشم امید خیلی از نیازمندان به دستان خیران و نیکوکارانی است که این روزها بدون منت و چشم‌داشتی به میدان آمدند تا باری از دوش مردم نیازمند بردارند..

 

گفتنی است گروه‌های متعددی برای کمک به هم‌نوعان خود پای میدان جهاد آمدند تا در زمینه‌های مختلف چراغ خانه همسایه‌های خویش را روشن کنند که یکی از این گروه‌ها افرادی هستند که به‌عنوان امام محله در مناطق مختلف شهر ساکن می‌شوند و در کنار مردم و برای مردم تلاش می‌کنند تا با حل مشکلات یک محله در راستای تحول و رشد یک جامعه پیش‌گام باشند.

گروه‌های جهادی از همان ابتدای کار به صورت تشکیلاتی شروع کرده و با تمام توان در حال پیشرفت است. تاریخ از اقدامات جهادی و مخلصانه جهادگران بی‌ادعا به نیکی یاد خواهد کرد؛ آنهایی که همیشه بوده‌اند و همچنان هستند. گروه‌هایی که اگر نبودند، شاخص فقر و محرومیت بیش از آن چیزی بود که امروز نشان می‌دهند، اما حضور یکایک آن‌ها، باری بزرگ از روی دوش مردم و مسئولان برداشته است

نویسنده خبر: عبیداوی
اشتراک گذاری
ثبت امتیاز
نظرات
در حال حاضر هیچ نظری ثبت نشده است. شما می توانید اولین نفری باشید که نظر می دهید.
ارسال نظر جدید
تنها کاربران ثبت نام کرده مجاز به ارسال نظر می باشند.
جستجوی اخبار
دسته‌بندی خبرها