اخبار
 انتشار: 12 اردیبهشت 1400
   مشاهده: 58

  تقدیر از کارگران نمونه شهرداری منطقه ۸ بمناسبت روز کارگر ۱۱ اردیبهشت ماه

مدیر منطقه ۸ گفت: کارگران موتور محرکه تولید و اشتغال هستند و باید انگیزه لازم را برای کار و تلاش داشته باشند و این انگیزه باید توسط کارفرمایان در کارگران ایجاد شود.
به گزارش اداره ارتباطات شهرداری منطقه ۸ اهواز ، محمدرضا قنواتی مدیر منطقه ضمن تبریک روز جهانی کار و کارگر و ارج نهادن به خدمات صادقانه کارگران نمونه منطقه گفت: وظیفه شناسی و تلاش های بی دریغ شما در خدمت به شهروندان قابل تحسین است و در این راستا از زحمات این کارگران قدردانی کرد و این روز را بهانه ای برای تجلیل از زحمات قشری که نقش مهمی در آبادانی جامعه بر عهده دارند دانست .

در این مراسم کارگران شهرداری در فضای صمیمی به طرح مسائل و مشکلات خویش در زمینه های مختلف پرداختند و مدیر منطقه ۸ برای رفع موارد مطروحه در چارچوب قانون و مقررات قول پیگیری داد .

وی تصریح کرد : ما مدیران شهری وظیفه داریم تا ضمن تکریم کارگران از حقوق این عزیزان دفاع نماییم و یکی از مهمترین اولویت هایمان علاوه بر رسیدگی به امور شهری، رسیدگی و پیگیری مشکلات و معضلات این قشر زحمتکش است .

مدیر شهرداری منطقه ۸ در این مراسم به یازده نفر از کارگران که بعنوان کارگر نمونه انتخاب شدند هدایایی نیز به رسم یادبود اهداء کرد .
نویسنده خبر: شهریاری
اشتراک گذاری
ثبت امتیاز
نظرات
در حال حاضر هیچ نظری ثبت نشده است. شما می توانید اولین نفری باشید که نظر می دهید.
ارسال نظر جدید
تنها کاربران ثبت نام کرده مجاز به ارسال نظر می باشند.
جستجوی اخبار
دسته‌بندی خبرها