اخبار
 انتشار: 12 اردیبهشت 1400
   مشاهده: 47

  زیرسازی و بهسازی معابر در شهرداری منطقه ۲

مدیر منطقه دو شهرداری اهواز، از ادامه عملیات زیرسازی و بهسازی معابر در خیابان دانشور شرقی ، خیابان ایدون محدوده کیانپارس خبر داد.
به گزارش اداره ارتباطات شهرداری منطقه دو، محمدسعید حردانی با اعلام این خبر افزود:در راستای ارتقاء کیفی خدمت رسانی به شهروندان در زمینه عمرانی و با توجه به اهمیت خدمات رسانی شایسته ،پرسنل این خدمات شهری این منطقه تمامی تلاش خود را در اجرای پروژه ها طبق زمانبندی های پیش بینی شده و با توجه به بودجه در اختیار می نماید.
حردانی در این خصوص ادامه داد:شناسائی نیازهای ضروری و اولویت بندی رسیدگی به امور توسعه شهری برای شهروندان و افزایش تدریجی سطح کیفی ارائه خدمات و تلاش برای برخورداری ساکنین حوزه این شهرداری از مهمترین وظایف دستگاه های اجرائی این حوزه خدمت رسان است.

مدیر منطقه دو در خاتمه عنوان کرد: زیر سازی و آسفالت خیابان های سطح منطقه به ویژه خیابان های اصلی را از جمله مطالبات جدی شهروندان از شهرداری دانست و ادامه داد: یکی از مهمترین وظایف شهرداری توجه به عمران و آبادانی شهر است و در واقع این اقدامات در راستای تسهیل در امر رفت و آمدی ایمن، ایجاد بستری مناسب جهت رضایتمندی ساکنین و روان شدن ترافیک صورت می گیرد.
نویسنده خبر: فاطمه صافی نژاد
اشتراک گذاری
ثبت امتیاز
نظرات
در حال حاضر هیچ نظری ثبت نشده است. شما می توانید اولین نفری باشید که نظر می دهید.
ارسال نظر جدید
تنها کاربران ثبت نام کرده مجاز به ارسال نظر می باشند.
جستجوی اخبار
دسته‌بندی خبرها