اخبار
 انتشار: 20 اردیبهشت 1400
   مشاهده: 256

  تاکید معاون خدمات شهری بر پاکسازی و ساماندهی پارک های منطقه ۲


به گزارش سایت شهرداری اهواز بابک محمدی معاون خدمات شهری شهرداری اهواز صبح امروز در ادامه بازدید ها و گشت روزانه به همراه مدیر منطقه ۲ و تعدادی از مدیران شهری به منظور بررسی و رفع مشکلات از سطح منطقه دو بازدید کردند.

محمدی در رابطه با بازدید منطقه دو گفت: طرح پاکسازی، اصلاح و کاشت فضای سبز، بهسازی، تکمیل و ایمن سازی وسایل و تجهیزات بازی کودکان در پارک جزیره و پارک ساحلی امتداد کارون به صورت ویژه در دستور کار خدمات شهری شهرداری منطقه ۲ قرار گرفت.

معاون خدمات شهری با بیان اینکه رفع ناهنجاری های بصری و پاکسازی و نظافت شهری گامی موثر در رضایت شهروندان است اظهار کرد: طی این بازدید در راستای رسیدگی سیمای ظاهری و پاکیزگی شهری، بهسازی پیاده روها و مبلمان پارک ها و راه اندازی آبنمای موزیکال ۴۲ هکتاری، نیز دستوراتی صادر شد.

وی افزود: مدیریت در پارک ‌های شهری و اهمیت دادن به فضای سبز و کاشت نهال بومی منجر به ارتقای شاخص های محیط ‏زیستی می‏شود که معاونت خدمات شهری مناطق و سازمان پارک ها، باید در این راستا اقدامات عملی و جدی را انجام دهند.

محمدی با اشاره به ضرورت جمع آوری نخاله های ساختمانی در سطح منطقه مورد بازدید عنوان کرد: طرح پاکسازی زمین‌های خالی به منظور ارتقای سطح سلامت، محیط زیست شهری و حذف نازیبای‌های بصری به صورت گسترده در سطح مناطق هشتگانه شهرداری اهواز اجرا شود.

گفتنی است این بازدید های روزانه به دستور شهردار اهواز برای بررسی مشکلات و وضعیت خدمات دهی مناطق هشتگانه به صورت گشت میدانی و پیاده روی با حضور و نظارت مستقیم معاون خدمات شهری صورت میگیرد.
نویسنده خبر:
اشتراک گذاری
ثبت امتیاز
نظرات
در حال حاضر هیچ نظری ثبت نشده است. شما می توانید اولین نفری باشید که نظر می دهید.
ارسال نظر جدید
تنها کاربران ثبت نام کرده مجاز به ارسال نظر می باشند.
جستجوی اخبار
دسته‌بندی خبرها