اخبار
 انتشار: 31 خرداد 1400
   مشاهده: 296

  بررسی برنامه عملیاتی 1400 سازمانهای حوزه خدمات شهری

   جلسه بررسی برنامه عملیاتی سازمانهای وابسته سازمانهای حوزه خدمات شهری با حضور عالی پور سرپرست معاونت برنامه ریزی و توسعه سرمایه انسانی ، مدیران عامل و روسای سازمانهای مربوطه ، مدیرکل حسابرسی، مجری در امور برنامه ریزی و نماینده معاونت خدمات شهری برگزار شد.

سرپرست معاونت برنامه ریزی و توسعه سرمایه انسانی در این جلسه با اشاره به اهمیت برنامه محوری خاطرنشان کرد: تدوین برنامه سالانه براساس وظایف ذاتی سازمانها و ماموریتهای محوله به مستندسازی اهداف و برنامه ها کمک کرده و امکان ارزیابی حوزه های مختلف را براساس برنامه زمان بندی میسر می کند.

وی افزود: به همین منظور پس از جلساتی که با حضور شهردار محترم برگزار شد، جهت بررسی انطباق برنامه با وظایف مندرج در اساسنامه و برنامه های بالادستی و سیاستهای ابلاغی، جلساتی با حضور معاونتهای ناظر به تفکیک حوزه ها برگزار و برنامه عملیاتی سال 1400 سازمانها به تفصیل بررسی می شود.

در ادامه جلسه برنامه های تدوین شده سازمانها، انطباق آن براساس وظایف مندرج در اساسنامه و موارد تدوین شده در برنامه های بالادستی توسط مجری در امور برنامه ریزی ارائه و توضیحات لازم توسط مدیران سازمانها بیان شد.

همچنین مقرر شد سازمانها ظرف 48 ساعت نسبت به اصلاح و ارائه برنامه جدید اقدام نمایند.

نویسنده خبر: معاونت برنامه ریزی
اشتراک گذاری
ثبت امتیاز
نظرات
در حال حاضر هیچ نظری ثبت نشده است. شما می توانید اولین نفری باشید که نظر می دهید.
ارسال نظر جدید
تنها کاربران ثبت نام کرده مجاز به ارسال نظر می باشند.
جستجوی اخبار
دسته‌بندی خبرها