اخبار
 انتشار: 03 تیر 1400
   مشاهده: 83

  آتش نشانان اهوازی چند بار به دل آتش زدند؟

رئیس سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری اهواز گفت: آتش نشانان اهوازی 9 عملیات اطفا حریق و امداد و نجات را در 24 ساعت گذشته انجام دادند.
به گزارش اداره ارتباطات سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری اهواز، ابراهیم قنبری اظهارکرد: یکم تیر ماه سال جاری ساعت چهار و 10 دقیقه با تماس تلفنی شهروندی حریق کنتور برق منزل مسکونی در منطقه امانیه خیابان عارف اطلاع رسانی شد.
وی افزود: آتش نشانان با عکس العمل سریع حریق کنتور برق را مهار کردند.
قنبری با اشاره به حریق کارگاه ماسک سازی ساعت 6 و19 دقیقه در چهار راه زند خیابان شهید غلامپور تصریح کرد: آتش نشانان به محض رسیدن به محل حادثه، پس از ایمن سازی، با لوله های آبرسان شعله های حریق را در همان محل شروع تحت اختیار خود درآوردند و پیش از سرایت به اطراف مهار و کاملا خاموش کردند.همچنین علت حریق توسط کارشناسان سازمان اتصال برق گزارش شد.
وی به اعزام آتش نشانان ساعت 14 و 50 دقیقه به سه راه خرمشهر اشاره و اظهار کرد: آتش نشانان در محل حادثه با حریق گسترده و دود غلیظ در انبار ضایعات مواجه شدند و با ایمن سازی و استفاده از لوله های آبرسان شعله های حریق را مهار و از سرایت حریق به ساختمانهای همجوارجلوگیری کردند.ضمن اینکه در جریان انجام عملیات یک آتش نشان مصدوم شد.
قنبری مهار حریق منزل مسکونی ساعت 15 و 52 دقیقه درمنطقه کوی سعدی خیابان نرگس به علت اتصال جعبه تقسیم برق را از دیگر عملیاتهای انجام شده توسط آتش نشانان عنوان کرد و اذعان داشت: آتش نشانان حریق جعبه فیوز مینیاتوری منزل مسکونی ساعت 20 و 47 دقیقه در شهرک برق خیابان 10 شهرداری را اطفا کردند.
رئیس سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری اهواز در پایان بیان کرد: آتش نشانان در عملیات نجات از کابین آسانسور مجتمع مسکونی در مناطق کوی نبوت، کیانپارس خیابان وهابی، پادادشهر خیابان 18 غربی و عملیات نجات محبوسین در اماکن مسکونی به علت خرابی قفل درب در منطقه کوی رسالت پنج شهروند را نجات دادند
نویسنده خبر: علی میری
اشتراک گذاری
ثبت امتیاز
نظرات
در حال حاضر هیچ نظری ثبت نشده است. شما می توانید اولین نفری باشید که نظر می دهید.
ارسال نظر جدید
تنها کاربران ثبت نام کرده مجاز به ارسال نظر می باشند.
جستجوی اخبار
دسته‌بندی خبرها