اخبار
 انتشار: 06 تیر 1400
   مشاهده: 62

  عقب نشینی شعله های آتش با تلاش آتش نشانان

رئیس سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری اهواز گفت: آتش نشانان اهوازی 12عملیات اطفا حریق و امداد و نجات را در 24 ساعت گذشته انجام دادند.
به گزارش اداره ارتباطات سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری اهواز، ابراهیم قنبری اظهارکرد: سوم تیر ماه سال جاری ساعت یک دقیقه با تماس تلفنی شهروندی با سامانه 125 سازمان آتش سوزی منزل مسکونی در شهرک الهیه اطلاع رسانی شد.
وی علت حریق را اتصال برق جعبه تقسیم منزل گزارش کرد و افزود: این حادثه منجر به دود گرفتگی ساختمان مسکونی شد و آتش نشانان پس از عملیات اطفا حریق دود ناشی از حریق را با دستگاه فن فشار مثبت تخلیه کردند.
قنبری با اشاره به اطفا حریق خودرو پراید ساعت یک و 26دقیقه در مسیر کوی پیروزی خیابان یک توسط آتش نشانان عنوان کرد: مهار حریق منازل مسکونی ساعت 9 و 6 دقیقه در کوی نفت و ساعت 11و 10 دقیقه در منطقه کیان آباد و مهار حریق کنتور برق مسکونی در کوی بشارت و پایه برق در کوی رمضان و خیابان سیروس از دیگر عملیاتهای انجام شده با تلاش آتش نشانان در 24 ساعت گذشته می باشد.
وی به حریق منزل مسکونی ساعت 13 و 2 دقیقه در کوی ملت 10 متری مقیمی اشاره و اظهارکرد : آتش نشانان به سرعت حریق را که به علت اتصال برق یخچال رخ داده بود اطفا کردند. ضمن اینکه حریق منزل مسکونی ساعت 15 و 22 دقیقه در منطقه بهارستان خیابان سعادت به علت اتصال سیم کشی برق ساختمان، توسط آتش نشانان مهار شد.
رئیس سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری اهواز در پایان بیان کرد:آتش نشانان با اعزام به منطقه زیتون کارمندی خیابان کمیل ، با ایمن سازی نشت گاز خودرو تیبا را برطرف و از بروز حادثه احتمالی جلوگیری کردند.همچنین آتش نشانان در عملیات نجات محبوسین اماکن مسکونی به علت خرابی قفل درب در مناطق کیانشهر و بلوار پاسداران 2 شهروند را نجات دادند.
نویسنده خبر: علی میری
اشتراک گذاری
ثبت امتیاز
نظرات
در حال حاضر هیچ نظری ثبت نشده است. شما می توانید اولین نفری باشید که نظر می دهید.
ارسال نظر جدید
تنها کاربران ثبت نام کرده مجاز به ارسال نظر می باشند.
جستجوی اخبار
دسته‌بندی خبرها