اخبار
 انتشار: 06 تیر 1400
   مشاهده: 73

  برچیدن بساط آتش به دست آتش نشانان اهوازی

رئیس سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری اهواز گفت: آتش نشانان اهوازی 11عملیات اطفا حریق و امداد و نجات را در 24 ساعت گذشته انجام دادند.
به گزارش اداره ارتباطات سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری اهواز، ابراهیم قنبری اظهارکرد: چهارم تیر ماه سال جاری ساعت41 دقیقه بامداد با تماس تلفنی شهروندی با سامانه 125 سازمان آتش سوزی منزل مسکونی در منطقه کمپلو خیابان بنی هاشم بین هلالی و غزنوی رسانی شد.
وی افزود: آتش نشانان با عکس العمل سریع شعله های حریق را مهار کردند.ضمن اینکه آتش نشانان حریق منزل مسکونی ساعت چهار و پنج دقیقه در کوی فدک خیابان ویس هفت را با ایمن سازی و یک رشته لوله آبرسان اطفا کردند.
قنبری اظهار کرد: تراس واحد مسکونی ساعت 15 و 10 دقیقه در منطقه کیان آباد خیابان هشت شرقی به علت بی احتیاطی ساکنین در روشن کردن منقل دچار آتش سوزی شد و آتش نشانان شعله های حریق را مهار و از سرایت حریق به داخل واحد مسکونی جلوگیری کردند.
وی با اشاره به مهار حریق آبگرمکن منزل مسکونی ساعت 19 و 28 دقیقه در منطقه باهنر خیابان سبحان سه توسط آتش نشانان اظهارکرد: آتش نشانان حریق کنتور برق منازل مسکونی در شهرک الهیه ، پردیس خیابان گلبهار و گلستان انتهای خیابان اسفند را مهارکردند.
رئیس سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری اهواز در پایان بیان کرد:آتش نشانان با اعزام به منطقه آتش نشانان در عملیات نجات محبوسین اماکن مسکونی به علت خرابی قفل درب در کوی پلیس و خیابان امام و عملیات نجات از کابین آسانسور در منطقه کیان آباد و پادادشهر خیابان 12 غربی6 شهروند را نجات دادند.
نویسنده خبر: علی میری
اشتراک گذاری
ثبت امتیاز
نظرات
در حال حاضر هیچ نظری ثبت نشده است. شما می توانید اولین نفری باشید که نظر می دهید.
ارسال نظر جدید
تنها کاربران ثبت نام کرده مجاز به ارسال نظر می باشند.
جستجوی اخبار
دسته‌بندی خبرها