اخبار
 انتشار: 14 تیر 1400
   مشاهده: 53

  انجام 20 عملیات آتش نشانی در اهواز

    رئیس سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری اهواز گفت: آتش نشانان اهوازی 20 عملیات اطفا حریق و امداد و نجات را در 24 ساعت گذشته انجام دادند.
به گزارش اداره ارتباطات سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری اهواز، ابراهیم قنبری اظهارکرد: دوازدهم تیر ماه سال جاری ساعت 12 و 54 دقیقه با تماس تلفنی شهروندی با سامانه 125 سازمان، آتش سوزی منزل مسکونی در منطقه مهدیس مسیر بنکداران اطلاع رسانی شد.
وی علت حریق را اتصال برق جعبه تقسیم گزارش کرد و افزود: آتش نشانان با عکس العمل سریع شعله های حریق را مهار کردند.ضمن اینکه آتش نشانان حریق منزل مسکونی ساعت 14 و 38دقیقه در کوی ملت را که به علت نشت گاز پیک نیک رخ داده بود، اطفا کردند.
قنبری اظهار کرد: عملیاتهای مهار حریق نیزار ساعت 20 و 27 دقیقه درکوی پلیس خیابان آبان ، منزل مسکونی ساعت 20 و 43 دقیقه در خیابان اصلی لشکر جنب درمانگاه ، مرکز لیزر زیبایی در ساختمان تجاری ساعت 21 و 43 دقیقه در کوی ملت خیابان اصلی اقبال نبش خیابان 2 به علت اتصال برق ام کی با تلاش آتش نشانان مهار و از پیشروی حریق جلوگیری شد.
وی اذعان کرد: مهار حریق منزل مسکونی ساعت 22 و سه دقیقه در منطقه کمپلو به علت بی احتیاطی و قراردادن شمع روشن روی یخچال ، حریق دفتر بیمه ساعت 23 و 25 دقیقه در منطقه 24 متری نبش شمخانی به علت اتصال محافظ کولر و مهار حریق پایه برق در کوی مجاهد، ترانس برق در روستای جیسانیه بزرگ، کنتور برق منازل مسکونی در مناطق طالقانی ، پردیس خیابان هستی ، بلوار گلدیس و بلوار گلبرگ از دیگر عملیاتهای آتش نشانان در 24 ساعت گذشته محسوب می شوند.
وی با اشاره به اعزام آتش نشانان به منطقه کوی شاهد خیابان سه تصریح کرد: آتش نشانان در محل، نشت آب از طبقه فوقانی منزل مسکونی را برطرف کردند. ضمن اینکه آتش نشانان در حادثه نشت گاز از سیلند گاز در منطقه امانیه و نشت گاز در مجتمع مسکونی در منطقه کیانپارس خیابان چهار غربی با ایمن سازی نشتی گاز را برطرف و از بروز آتش سوزی جلوگیری کردند.
رئیس سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری اهواز در پایان بیان کرد: آتش نشانان در عملیات نجات محبوسین در منزل مسکونی در منطقه منبع آب و محبوسین در در مغازه تجاری در کوی سلیم آباد به علت خرابی قفل درب و عملیات نجات از کابین آسانسور در منطقه گلستان ، شهرک دانشگاه 6 شهروند را نجات دادند.

نویسنده خبر: علی میری
اشتراک گذاری
ثبت امتیاز
نظرات
در حال حاضر هیچ نظری ثبت نشده است. شما می توانید اولین نفری باشید که نظر می دهید.
ارسال نظر جدید
تنها کاربران ثبت نام کرده مجاز به ارسال نظر می باشند.
جستجوی اخبار
دسته‌بندی خبرها