اخبار
 انتشار: 23 تیر 1400
   مشاهده: 180

  گلکاری تابستانه در مناطق هشتگانه

به گزارش اداره ارتباطات سازمان پارکها و فضای سبز شهرداری اهواز؛ سید رشید شجاعی نژاد مدیر عامل این سازمان از کاشت گل های تابستانه در مناطق هشتگانه شهرداری اهواز خبر داد.

   سید رشید شجاعی نژاد با اشاره به برنامه ریزی دقیق و مدون در فضای سبز، اظهار کرد: گلکاری تابستانه مطابق با آدرس های محل گلکاری پیشبینی شده در شناسنامه های فضای سبز مناطق در حال انجام می باشد.
وی با بیان اینکه گل های تابستانه بصورت گلدانی و نشا می باشند، افزود: گل های گلدانی که در فضای سبز مناطق مورد استفاده قرار گرفته است با نظارت این سازمان خریداری و در حال کاشت می باشد و نشاها نیز تعدادی از سوی خزانه نهالستان سازمان و خزانه های فضای سبز مناطق هشتگانه تهیه و مورد استفاده قرار گرفته است.
شجاعی نژاد با ذکر این نکته که امسال دمای هوا بسیار بالاست، تصریح کرد: متاسفانه به دلیل کاهش سرانه بارش باران و همچنین افزایش دمای هوا در ماه های اخیر و پایین آمدن دبی آب رودخانه کارون، چالش های بسیاری در نگهداری فضای سبز پیش روی ما قرار گرفته است.
مدیر عامل سازمان پارکها و فضای سبز شهرداری اهواز در پایان خاطرنشان کرد: سازمان پارکها بعنوان ناظر عالیه فضای سبز، نظارت مستمر و دائمی خود را از سوی ناظرین و کارشناسان زبده این سازمان بر عملکرد پیمانکاران و اجرای صحیح مفاد قراردادها و شناسنامه های فضای سبز بعمل می آورد.

نویسنده خبر: محمدرضا خالقی زاده
اشتراک گذاری
ثبت امتیاز
نظرات
در حال حاضر هیچ نظری ثبت نشده است. شما می توانید اولین نفری باشید که نظر می دهید.
ارسال نظر جدید
تنها کاربران ثبت نام کرده مجاز به ارسال نظر می باشند.
جستجوی اخبار
دسته‌بندی خبرها