اخبار
 انتشار: 23 تیر 1400
   مشاهده: 106

  عملکرد منطقه ۲ شهرداری اهواز در هفته ای که گذشت


    به گزارش اداره ارتباطات شهرداری منطقه دو، محمدسعید حردانی مدیر این منطقه گفت: در راستای خدمات رسانی مطلوب و شایسته به شهروندان عزیز در قالب طرح ها و برنامه ریزی های کارشناسان حوزه های مختلف این منطقه از شهرداری اقدامات فراوانی بطور مستمر و روزانه صورت گرفته که به اختصار مواردی را شرح خواهیم داد.

وی از اجرای عملیات پاکسازی و نخاله برداری در کوی طلاب واقع در کیانشهر خبر داد و افزود: این اقدام به منظور حفظ بهداشت، زیباسازی منظر شهری، تسهیل در تردد شهروندان و ایجاد نقش پیشگیرانه جهت جلوگیری از انباشت نخاله های جدید بر روی مقادیر قبلی توسط نیروهای خدمات شهری در سطح منطقه دو صورت گرفته است.

مدیر منطقه دو همچنین در ادامه شرح عملکرد روزهای گذشته گفت:اجرای بهسازی و شستشوی محوطه پارکینگ بلوار ساحلی محدوده پل سیاه بمنظور نظافت وضدعفونی پارکینگ های سطح منطقه برای جلوگیری از شیوع بیماری و رعایت دستورالعمل های مراجع بهداشتی و درمانی ، به صورت مرتب اعم از کف، دیواره ها انجام گرفت.
وی یکی دیگر از اقدامات انجام شده را نصب بنرهای هشدار «عدم استفاده از وسایل بازی در دست تعمیر» پارکهای محدوده منطقه ۲ شهرداری اهواز عنوان کرد و گفت در همین راستا پس از بررسی کارشناسان حوزه خدمات شهری جهت ایمن سازی وسایل بازی و زمین پارک های سطح منطقه اقدام به رفع نواقص و خطرات احتمالی انها نمودند.

حردانی عنوان کرد:اجرای عملیات کفپوش گذاری بلوار ساحلی جنب پل سوم به طول ۴۰۰متر و عرض۲ متر با هدف بهسازی و ساماندهی معابرشهری که بر اثر سیلابهای اخیر ایجاد شده بود، انجام شد.

این مقام مسئول همچنین از برگزاری جلسات هفتگی، اطلاع رسانی گسترده، نصب تابلوهای محل ساماندهی و تخلیه پسماندهای ساختمانی، اخطار به سازندگان مسکن و مصالح فروشان، شناسایی و توقیف خودروهای متخلف تخلیه نخاله ساختمانی و نیز تشکیل اکیپ های شناسایی جهت جلوگیری از تخلیه نخاله، ساماندهی خودروهای حمل کننده پسماندهای ساختمانی، ساماندهی محل های تخلیه پسماندهای عمرانی و ساختمانی خبر داد.
این مقام مسئول خاطر نشان کرد،در هفته ای که گذشت با توجه به بار ترافیکی سنگین در معابر کیانپارس ازجمله بلوار پهلوان ،معاونت فنی و عمرانی منطقه با مشارکت خدمات شهری این حوزه، بصورت امانی
اقدام به عملیات احداث راستگرد پل هفتم نمود.

وی در خاتمه از برگزاری غرفه کتاب در آستانه روز قلم و هفته عفاف و حجاب با موضوع کتاب و کتاب خوانی و ترویج و ارتقای فرهنگ مطالعه در میان شهروندان توجه و اهتمام نسل امروز به این مقوله اشاره نمود.

نویسنده خبر: فاطمه صافی نژاد
اشتراک گذاری
ثبت امتیاز
نظرات
در حال حاضر هیچ نظری ثبت نشده است. شما می توانید اولین نفری باشید که نظر می دهید.
ارسال نظر جدید
تنها کاربران ثبت نام کرده مجاز به ارسال نظر می باشند.
جستجوی اخبار
دسته‌بندی خبرها