اخبار
 انتشار: 24 تیر 1400
   مشاهده: 185

  ادامه عملیات پاکسازی و نخاله برداری در منطقه ۲ شهرداری اهواز با قوت در حال انجام است؛

مدیرمنطقه دو شهرداری اهـواز گفت: به همت پرسنل حوزه خدمات شهری، عملیات تسطیح، پاکسازی و نخاله برداری کوی طلاب، ایثار، بلوار لادن ۴ تا ۱۰ واقع در کیانشهر انجام شد.

🎙️به گزارش اداره ارتباطات شهرداری منطقه دو، محمدسعید حردانی با بیان اینکه پیش از آغاز تسطیح، زباله ها و نخاله های موجود با لودر و کامیون جمع آوری و سپس این محدوده تسطیح شد، افزود: این اقدام به منظور حفظ بهداشت، زیباسازی منظر شهری، تسهیل در تردد شهروندان و ایجاد نقش پیشگیرانه جهت جلوگیری از انباشت نخاله های جدید بر روی مقادیر قبلی توسط نیروهای خدمات شهری در سطح منطقه دو صورت گرفته است.

⭕ایشان در ادامه گفت: با فرارسیدن فصل گرما و در راستای کاهش آلودگی های محیطی و نظافت محیط شهری و انجام اقدامات پیشگیرانه در خصوص بیماری کرونا ویروس، اقدامات پاکسازی و نظافت عمومی معابر سطح منطقه با رفت و روب و نظافت خیابان ها و کوچه ها، شستشوی جداول و علائم هشداردهنده، نظافت و گندزدایی مخازن و زیر مخازن زباله، پاکسازی نخاله های ساختمانی و انتقال به خارج از شهر، جمع آوری زباله، شستشو و لایروبی به صورت مستمر و روزانه صورت می گیرد.

⭕حردانی در خاتمه تصریح کرد: ارتقای فرهنگ شهرنشینی در راستای همکاری شهروندان در رابطه با حفظ و نگهداری محیط زیست و پاکیزه نگاه داشتن محل زندگی می تواند از به وجود آمدن اینگونه مشکلات کاسته و در حد امکان جلوگیری کند.

نویسنده خبر: محمد احمدکیا
اشتراک گذاری
ثبت امتیاز
نظرات
در حال حاضر هیچ نظری ثبت نشده است. شما می توانید اولین نفری باشید که نظر می دهید.
ارسال نظر جدید
تنها کاربران ثبت نام کرده مجاز به ارسال نظر می باشند.
جستجوی اخبار
دسته‌بندی خبرها