اخبار
 انتشار: 26 تیر 1400
   مشاهده: 63

  خاموشی شعله های آتش با کمک آتش نشانان

رئیس سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری اهواز از انجام 10 عملیات اطفا حریق و امداد و نجات در اهواز خبر داد.
به گزارش اداره ارتباطات سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری اهواز ، ابراهیم قنبری بیان کرد: بیست و سوم تیر ماه سال جاری ساعت 9 و 43 دقیقه با تماس تلفنی شهروندی با سامانه 125 سازمان، حریق خودرو پراید در کوی سعدی خیابان کارون شرقی اطلاع رسانی شد.
وی علت حریق را اتصال برق خودرو گزارش و اظهار کرد: آتش نشانان سریعا با ایمن سازی و تجهیزات تخصصی شعله های حریق را مهار کردند.
قنبری اذعان کرد: مهار حریق منازل مسکونی ساعت 16 و40 دقیقه در کوی رمضان خیابان شهاب 2 ، ساعت 14 و 55 دقیقه در فاز 3 کوی ملت خیابان اقبال به علت اتصال برق جعبه فیوز و 2 مورد حریق پایه برق در خیابان غفاری بین ادهم و گندمی و منطقه نادری خیابان خاقانی ، کنتور برق منازل مسکونی در منطقه بهارستان و کوی نفت از دیگر عملیاتهای انجام شده توسط آتش نشانان می باشد.
وی بیان کرد: آتش نشانان در عملیات مهار حریق خودرو پراید ساعت 22 و 51 دقیقه در منطقه بوستان خیابان اصفهان با چیدمان علایم هشدار دهنده ترافیکی در مسیر و 2 رشته لوله آبرسان شعله های حریق را مهار و از پیشروی حریق جلوگیری کردند.
رئیس سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری اهواز در پایان بیان کرد: آتش نشانان یک کودک را که در منزل مسکونی در منطقه زیتون کارمندی خیابان شهید بندر به علت خرابی قفل درب محبوس شده بود نجات دادند . همچنین آتش نشانان در عملیات نجات از کابین آسانسور مجتمع مسکونی در منطقه پهلوان شرقی یک شهروند را نجات داد.
نویسنده خبر: علی میری
اشتراک گذاری
ثبت امتیاز
نظرات
در حال حاضر هیچ نظری ثبت نشده است. شما می توانید اولین نفری باشید که نظر می دهید.
ارسال نظر جدید
تنها کاربران ثبت نام کرده مجاز به ارسال نظر می باشند.
جستجوی اخبار
دسته‌بندی خبرها