اخبار
 انتشار: 26 تیر 1400
   مشاهده: 234

  کارگر نمونه فضای سبز در منطقه چهار شهرداری

به گزارش اداره ارتباطات سازمان پارکها و فضای سبز شهرداری اهواز؛ سید جابر فاضلی کارگر نمونه فضای سبز منطقه چهار شهرداری اهواز در اقدامی شایسته نسبت به کاشت و نگهداری درختان مثمر و میوه دار مبادرت نموده است.
رئیس اداره ارتباطات سازمان پارکها و فضای سبز شهرداری اهواز در این خصوص توضیح داد: در سرکشی از فضای سبز و پارکهای سطح منطقه چهار شهرداری اهواز که جهت گلکاری های تابستانه و معضلات و نواقص موجود در پارکها از سوی این سازمان صورت گرفت، در محوطه دانشگاه شهرداری اهواز تعدادی کثیری از درختان مثمر و میوه دار مشاهده گردید.
وی با بیان اینکه همراه با سرکارگر ناحیه سه منطقه چهار خدمت کارگر فضای سبز آن محل رسیدیم، افزود: سید جابر فاضلی بعد از احوال پرسی خود را به ما معرفی کرد و اذعان داشت، تمامی درختان مثمر موجود در این محوطه را با دستان خود کاشته است.
این مقام مسئول در ادامه اظهار کرد: در محوطه فضای سبز دانشگاه شهرداری اهواز بیش از 30 قرص نهال و درخت مثمر از قبیل توت، سه پستان، انگور، سیب گلاب و انار وجود دارد که همگی به بار نشسته اند و دارای میوه می باشند.
ایشان عمل این کارگر ساده فضای سبز را پسندیده عنوان کرد و خاطرنشان ساخت: با مشاهده درختان چندساله میوه در محوطه داشگاه شهرداری اهواز مشخص شد، مسئولین، کارشناسان، سرکارگران و کارگران فضای سبز در مناطق هشتگانه می توانند با حفظ و نگهداری صحیح، درختان مثمر و میوه دار نیز در فضای سبز کلانشهر اهواز کشت کرد.
نویسنده خبر: محمدرضا خالقی زاده
اشتراک گذاری
ثبت امتیاز
نظرات
در حال حاضر هیچ نظری ثبت نشده است. شما می توانید اولین نفری باشید که نظر می دهید.
ارسال نظر جدید
تنها کاربران ثبت نام کرده مجاز به ارسال نظر می باشند.
جستجوی اخبار
دسته‌بندی خبرها