اخبار
 انتشار: 29 تیر 1400
   مشاهده: 66

  انجام 14 عملیات آتش نشانی در اهواز

رئیس سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری اهواز گفت: 14 عملیات اطفاحریق و امدادی در 24 ساعت گذشته با تلاش آتش نشانان اهوازی انجام شد.
به گزارش اداره ارتباطات سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری اهواز، ابراهیم قنبری بیان کرد: بیست و هفتم تیر ماه سال جاری ساعت یک و 46 دقیقه بامداد با تماس تلفنی شهروندی با سامانه 125 سازمان ، حریق سوپرمارکت در منطقه زیتون کارمندی خیابان زیتون اطلاع رسانی شد.
وی علت حریق را اتصال برق کولر 2 تیکه عنوان کرد و افزود: آتش نشانان سریعا آتش سوزی را مهار و دود ناشی از حریق را با دستگاه فن فشار مثبت از داخل ساختمان تخلیه کردند.
قنبری با اشاره به مهار حریق تراس منزل مسکونی ساعت 14 و 24 دقیقه در شهرک آغاجری خیابان 2 توسط آتش نشانان اظهارکرد: علت حریق از سوی کارشناسان سازمان سرایت حریق از گاز تک شعله به البسه در تراس منزل گزارش شد. ضمن اینکه مهار حریق منزل مسکونی ساعت 20 و هشت دقیقه در منطقه کوی ملت خیابان دانیال سه به علت اتصال هود آشپزخانه با موفقیت توسط آتش نشانان اطفا شد.
وی توضیح داد: مهار حریق در تراس منزل مسکونی ساعت 20 و 36 دقیقه در زیتون کارمندی خیابان عباسی به علت افتادن جرقه های زغال کبابی بر روی البسه ، مهار حریق انبار منزل ویلایی ساعت 20 و 24 دقیقه در منطقه لشکر آباد خیابان شهید چنانی به علت روشن ماندن شعله گاز در مجاورت الوار انبار، کنتور برق منازل مسکونی در مناطق کوی سعدی، لشکر آباد، کیانشهر ، گلستان، ترانس برق در منطقه کیانپارس و شبکه برق در کوی سیدخلف از دیگر عملیاتهای اطفا حریق توسط آتش نشانان می باشد.
رئیس سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری اهواز اذعان کرد: آتش نشانان با اعزام به منطقه سیمتری بین خیابان سعدی و صابر پور با ایمن سازی از سقوط سنگ نمای ساختمان و بروز حادثه احتمالی جلوگیری کردند. همچنین آتش نشانان در عملیات نجات از کابین آسانسور مجتمع مسکونی در کوی جواهری یک شهروند را نجات دادند.
نویسنده خبر: علی میری
اشتراک گذاری
ثبت امتیاز
نظرات
در حال حاضر هیچ نظری ثبت نشده است. شما می توانید اولین نفری باشید که نظر می دهید.
ارسال نظر جدید
تنها کاربران ثبت نام کرده مجاز به ارسال نظر می باشند.
جستجوی اخبار
دسته‌بندی خبرها