اخبار
 انتشار: 29 تیر 1400
   مشاهده: 115

  تعمیر کولر اتوبوس های درون شهری اهواز آغاز شد

به گزارش اداره ارتباطات سازمان اتوبوسرانی شهرداری اهواز : کورش سبزعلی از آغاز تجهیز اتوبوس‌های ناوگان حمل و نقل درون شهری اهواز به سیستم سرمایشی خبر داد.
کورش سبزعلی مدیرعامل سازمان اتوبوسرانی اهواز گفت : به منظور تأمین رفاه حال شهروندان و به موجب قراردادی که با پیمانکار و تعمیرکار سیستم برودتی اتوبوس ها منعقد شده ، کار تعمیر کولر اتوبوس ها آغاز شده و براساس برنامه زمانبندی اجرا می شود.
سبزعلی خاطرنشان کرد : تجهیزات مورد نیاز کولر اتوبوس ها بهمراه تعمیرکاران روز شنبه ۲۶ تیرماه ، وارد اهواز شدند و این امیدواری وجود دارد که ظرف مدت یک ماه تعداد قابل ملاحظه ای از کولر اتوبوس ها ، راه اندازی و به چرخه سرویس دهی بازگردند.
وی در ادامه افزود : متاسفانه شرایط اقلیمی و آب و هوایی در اهواز ، عمر ناوگان را به ۵ الی ۶ سال کاهش داده و باید توجه داشت که خرابی و استهلاک بالا در همه اجزای اتوبوس بویژه کولر، امری قطعی است .
مدیرعامل سازمان اتوبوسرانی اهواز با اشاره به افزایش سرسام آور هزینه بازسازی کولر اتوبوس ها اظهار کرد: متاسفانه هزینه های تعمیر و نگهداری در بخش حمل و نقل عمومی بسیار زیاد است لذا با توجه به‌ برنامه ریزی کوتاه مدت، و توان مالی سازمان، اورهال و بازسازی بخشی از کولر اتوبوس ها به سرانجام خواهد رسید.
نویسنده خبر: سیداحمد جزايري
اشتراک گذاری
ثبت امتیاز
نظرات
در حال حاضر هیچ نظری ثبت نشده است. شما می توانید اولین نفری باشید که نظر می دهید.
ارسال نظر جدید
تنها کاربران ثبت نام کرده مجاز به ارسال نظر می باشند.
جستجوی اخبار
دسته‌بندی خبرها