اخبار
 انتشار: 29 تیر 1400
   مشاهده: 42

  بازدید میدانی با هدف رسیدگی به درخواست های شهروندی

مدیر شهرداری منطقه ۸ در تداوم بازدیدهای صبحگاهی و میدانی خود از سطح حوزه استحفاظی خود ، از بلوارهای مدرس ، دعبل خزاعی و رسالت بازدید و از نزدیک پیگیر خدمات رسانی مطلوب به شهروندان عزیز بوده اند .
به گزارش اداره ارتباطات شهرداری منطقه ۸ اهواز ، محمدرضا قنواتی مدیر منطقه در حاشیه بازدید از بلوارهای سطح منطقه ، پاکسازی و نظافت عمومی شهر را از اهداف بهبود و ارتقائ امور خدمات شهری دانست که بمنظور ایجاد محیطی مناسب و زیبایی زندگی شهری صورت می پذیرد .

وی اظهار داشته : به جهت فراهم آمدن شرایط مناسب از وضعیت زندگی شهروندان ، اقدامات گسترده ای در جهت لکه گیری و ترمیم آسفالت ، پاکسازی سطح منطقه از نخاله های ساختمانی ، توسعه فضای سبز شهری ، توسعه شبکه آبیاری آب خام و ... صورت گرفته .

وی در ادامه افزود : با تمام توان و استفاده از ظرفیت های لازم سعی بر این داریم مشکلات و معضلات سطح منطقه را به حداقل برسانیم و این نیازمند همراهی و همکاری همه شهروندان خواهد بود .

قنواتی در پایان گفت : انتظار ما از شهروندان اینست که با شهرداری مشارکت کرده و نخاله های ساختمانی خود را طی هماهنگی با شهرداری در محل های مجاز تعیین شده تخلیه کنند .
نویسنده خبر: شهریاری
اشتراک گذاری
ثبت امتیاز
نظرات
در حال حاضر هیچ نظری ثبت نشده است. شما می توانید اولین نفری باشید که نظر می دهید.
ارسال نظر جدید
تنها کاربران ثبت نام کرده مجاز به ارسال نظر می باشند.
جستجوی اخبار
دسته‌بندی خبرها