اخبار
 انتشار: 04 مرداد 1400
   مشاهده: 563

  مراسم تودیع و معارفه مدیر حراست سازمان بهسازی و نوسازی شهرداری اهواز برگزار شد


به گزارش اداره ارتباطات سازمان بهسازی و نوسازی شهرداری اهواز ، مراسم تودیع و معارفه مدیر جدید حراست سازمان بهسازی و نوسازی شهرداری اهواز امروز دوشنبه مورخ ۱۴۰۰/۰۵/۰۴با حضور مطهر معاون حراست شهرداری اهواز ، منصوری مدیر عامل سازمان بهسازی و نوسازی شهرداری اهواز، رشیدکیا مدیر حراست سازمان فناوری و اطلاعات و ارتباطات شهرداری اهواز و همچنین معاونین سازمان در محل سازمان بهسازی و نوسازی برگزار شد.
در این مراسم ابتدا مطهر معاون حراست شهرداری اهواز ضمن تقدیر و تشکر از زحمات رضا شاهپوری مدیر پیشین حراست و معرفی علی کوزری مدیر جدید حراست سازمان گفت: کار مثبت و موثر و کارآمد از اهداف مهم حراست است که انشاالله نیروهای جوان بتوانند با تعامل به این مهم دست یابند و امتیاز خوبی از حراست مرکز دریافت کنند.
در ادامه نیز منصوری مدیر عامل سازمان نیز ضمن تقدیر و تشکر از اقدامات رضا شاهپوری مدیر حراست پیشین و خیر مقدم به علی کوزری مدیر حراست جدید گفت: رضا شاهپوری در این مقطع کوتاهی که در سازمان مشغول به کار بود اقدامات ارزنده ای انجام داد که انشاالله بتوانیم تقدیر ویژه ای از ایشان داشته باشیم.
وی افزود: حراست و سازمان می بایست در کنار هم و در یک راستا همکاری و روابط خوبی داشته باشند و امید است با همکاری هم در راستای نیل به اهداف سازمان قدم برداریم.
در آخر نیز کوزری مدیر جدید حراست نیز ضمن تشکر از همکاران و قدردانی از اقدامات شاهپوری مدیر حراست پیشین
سازمان گفت : امید است با همکاری هم بتوانیم برای پیشبرد اهداف عمرانی و آبادی کلانشهر اهواز تلاش کنیم.
نویسنده خبر:
اشتراک گذاری
ثبت امتیاز
نظرات
در حال حاضر هیچ نظری ثبت نشده است. شما می توانید اولین نفری باشید که نظر می دهید.
ارسال نظر جدید
تنها کاربران ثبت نام کرده مجاز به ارسال نظر می باشند.
جستجوی اخبار
دسته‌بندی خبرها