اخبار
 انتشار: 05 مرداد 1400
   مشاهده: 36

  سرکوب شعله های حریق توسط آتش نشانان

رئیس سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری اهواز 13 عملیات اطفا حریق و امدادی در 24 ساعت گذشته توسط آتش نشانان را تشریح کرد.
به گزارش اداره ارتباطات سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری اهواز، ابراهیم قنبری بیان کرد: دوم مرداد ماه سال جاری ساعت 12 و 14 دقیقه با تماس تلفنی شهروندی با سامانه 125 سازمان، آتش سوزی خودرو پژو 405 در مسیر منازل صنایع فولاد جنب مجموعه تالارها اطلاع رسانی شد.
وی علت حریق را اتصال برق موتور خودرو گزارش کرد و افزود: آتش نشانان با ایمن سازی و تجهیزات خاموش کننده حریق را اطفا و از پیشروی حریق جلوگیری کردند.
قنبری به آتش سوزی شرکت پلاستیک ساعت 16 و 42 دقیقه در منطقه زرگان روبروی نیروگاه برق شهید مدحج اشاره و تصریح کرد: آتش نشانان شعله های حریق را که به علت اتصال برق رخ داده بود با ایمن سازی و دستگاههای خاموش کننده مهار کردند.
وی اظهارکرد: مهار حریق منزل مسکونی ساعت 20 و یک دقیقه در منطقه مهدیس خیابان آزاده 6 ، کنتور برق منازل مسکونی در مناطق باهنر خیابان کربن یک ، کوی الصافی، بهارستان خیابان میخک سه، زیتون کارمندی ، پایه برق در منطقه بوستان نبش خیابان ناهید غربی و حریق اتاق برق پاساژ کربلایی در خیابان کاوه از دیگر عملیاتهای انجام شده با تلاش آتش نشانان است.
قنبری در ادامه اذعان کرد: نشت گاز مغازه تجاری ساعت 23 و 36 دقیقه در منطقه پردیس آتش نشانان را به محل حادثه کشاند و آتش نشانان با ایمن سازی و همکاری با عوامل 194 نشتی گاز را برطرف و از بروز حادثه احتمالی جلوگیری کردند.
رئیس سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری اهواز با اشاره اذعان کرد: آتش نشانان در عملیات نجات محبوسین در اماکن مسکونی به علت خرابی قفل درب در مناطق گلستان ، کیانپارس خیابان پهلوان شرقی و عملیات نجات از کابین آسانسور مجتمع مسکونی در منطقه زیتون کارمندی خیابان فردوسی سه شهروند را نجات دادند.
نویسنده خبر: علی میری
اشتراک گذاری
ثبت امتیاز
نظرات
در حال حاضر هیچ نظری ثبت نشده است. شما می توانید اولین نفری باشید که نظر می دهید.
ارسال نظر جدید
تنها کاربران ثبت نام کرده مجاز به ارسال نظر می باشند.
جستجوی اخبار
دسته‌بندی خبرها