اخبار
 انتشار: 27 مرداد 1400
   مشاهده: 169

  شب تاسوعای حسینی در بین الحرمین برگزار شد

به گزارش امور ارتباطات معاونت فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری اهواز، سروش بزاز معاون فرهنگی و هنری سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری اهواز از برگزاری شب تاسوعای حسینی در بین الحرمین خبر داد.
سروش بزاز در این رابطه گفت: نکته قابل توجه حضور نماینده ولی فقیه در استان خوزستان و امام جمعه شهر اهواز حجت الاسلام والمسلمین سید عبدالنبی موسوی فرد برای ابراز ارادت به پیشوای سوم شیعیان جهان بود ، که باعث دلگرمی هر چه بیشتر برگزار کنندگان مراسم شد.

وی ادامه داد: در این مراسم بهمن شهریاری دبیر ستاد احیاء امر به معروف و نهی از منکر استان خوزستان به ایراد سخنرانی پرداخت و جهت احیای امر به معروف و نهی از منکر خواستار مشارکت همه اقشار در این امر خطیر شد . همچنین طبق هماهنگی بعمل آمده گروه فرهنگی هنری انشان با اجرای تعزیه قمر بنی هاشم حضرت عباس (ع) به هنر نمایی پرداختند که مورد استقبال شرکت کنندگان در مراسم قرار گرفت .

بزاز در خصوص میزان استقبال شهروندان از برنامه افزود: با توجه به مشکل وجود بیماری کرونا و احتمال عدم اجرای مراسم بین الحرمین ولی پس از شروع مراسم و اجرای برنامه شب اول هر شب شاهد جمعیت بیشتری از همشهریان هستیم. نکته جالب توجه آن که همه عزاداران حاضر خودشان نسبت به حفظ نظم و خصوصا پاکیزگی محیط اهتمام کامل دارند.

وی در معرفی غرفه های فعال به غرفه سلامت اشاره نموده و ابراز داشت: این غرفه با هدف ارائه مشاوره ، در اختیار قرار دادن ماسک رایگان و ... جهت رعایت پروتکل های بهداشتی فعال می باشد .
نویسنده خبر: امیر جعفری
اشتراک گذاری
ثبت امتیاز
نظرات
در حال حاضر هیچ نظری ثبت نشده است. شما می توانید اولین نفری باشید که نظر می دهید.
ارسال نظر جدید
تنها کاربران ثبت نام کرده مجاز به ارسال نظر می باشند.
جستجوی اخبار
دسته‌بندی خبرها