اخبار
 انتشار: 29 مرداد 1400
   مشاهده: 115

  مراسم شام غربیان حسینی در بین الحرمین برگزار شد

به گزارش امور ارتباطات معاونت فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری اهواز، سروش بزاز معاون فرهنگی و هنری سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری اهواز از برگزاری مراسم شام غربیان حسینی در بین الحرمین خبر داد.
این مقام مسئول اظهار داشت: مراسم دیشب با حضور شهید گمنام تازه تفحص شده رنگ و بوی کاملا عاشورایی بخود گرفته ، همچنین شور و هیجان وصف ناپذیری در شرکت کنندگان ایجاد کرده بود .
سروش بزاز در این رابطه گفت: حضور نماینده ولی فقیه در استان خوزستان و امام جمعه شهر اهواز حجت الاسلام والمسلمین سید عبدالنبی موسوی فرد و شهردار اهواز برای ابراز ارادت به پیشوای سوم شیعیان جهان باعث دلگرمی هر چه بیشتر برگزار کنندگان مراسم شد.
وی ادامه داد: در این مراسم حجت الاسلام والمسلمین سید عبدالنبی موسوی فرد به ایراد سخنرانی پرداخت و در مورد اثر لقمه حرام در زندگی انسان تاکید کرد و متذکر شد علت اینکه در روز عاشورا سخنان ولی خدا در کوفیان اثر نکرد از تاثیرات لقمه حرام در زندگی آنان بود که این امر باید در زندگی امروزه نصب العین ما باشد تا از راه حسین(ع) فاصله نگیریم .
همچنین نماینده ولی فقیه گفت: پنج برنامه اولویت دار خوزستان در اختیار رئیس جمهموری قرار گرفت که اگر فقط سه مورد آنها اجرا شود مشکل بیکاری در استان به طور کامل برطرف می شود .

همچنین وی خاطرنشان کرد: طبق هماهنگی بعمل آمده گروه فرهنگی هنری انشان با اجرای تعزیه وهب نصرانی به هنر نمایی پرداختند که مورد استقبال شرکت کنندگان در مراسم قرار گرفت .
لازم به ذکر است که مراسم بین الحرمین تا دو شب دیگر ادامه خواهد یافت .
نویسنده خبر: امیر جعفری
اشتراک گذاری
ثبت امتیاز
نظرات
در حال حاضر هیچ نظری ثبت نشده است. شما می توانید اولین نفری باشید که نظر می دهید.
ارسال نظر جدید
تنها کاربران ثبت نام کرده مجاز به ارسال نظر می باشند.
جستجوی اخبار
دسته‌بندی خبرها