اخبار
 انتشار: 30 مرداد 1400
   مشاهده: 143

  مراسم بین الحرمین تمدید شد

به گزارش امور ارتباطات معاونت فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری اهواز، سروش بزاز معاون فرهنگی و هنری سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری اهواز از تمدید مراسم بین الحرمین خبر داد.
سروش بزاز گفت: مراسم با تلاوت آیاتی چند از قرآن کریم توسط قاری و مبتهل بین المللی سید کریم موسوی آغاز شد. در ادامه قرائت زیارت عاشورا وهمچنین مداحی حاج احمد خلف زاده و عادل عرفانی ادامه پیدا کرد .
وی ادامه داد: در این مراسم مدیر کل سازمان تبلیغات اسلامی استان خوزستان حجت الاسلام والمسلمین محمد مهدی نبی زاده به ایراد سخنرانی پرداخت و در مورد اثر قیام عاشورا گفت: از روی آگاهی و ارتباطاتی که دارم بشما عرض میکنم که فقط خودتان و ایران راه نگاه نکنید امروز نهضت هایی در کشورهای دیگر بخصوص اروپای غربی براه افتاده و در محرم و صفر مجالس برپاست و اینکه عاشورا در کربلا نماند و منتشر شد یکی از دلایل اصلی آن این است که امام حسین (ع) در راه خدا از همه چیز خود گذشت و همه چیز خود را فدا کرد .
سروش بزاز در این رابطه گفت: در ادامه برنامه گروه فجرالفنون به اجرای برنامه پرداختند و طبق برنامه شبهای قبلی غرفه استودیوی کارهای فرهنگی دایر بود و همچنین فرهنگی هنری انشان با اجرای تعزیه علی اصغر به هنر نمایی پرداختند که مورد استقبال شرکت کنندگان در مراسم قرار گرفت .
نویسنده خبر: امیر جعفری
اشتراک گذاری
ثبت امتیاز
نظرات
در حال حاضر هیچ نظری ثبت نشده است. شما می توانید اولین نفری باشید که نظر می دهید.
ارسال نظر جدید
تنها کاربران ثبت نام کرده مجاز به ارسال نظر می باشند.
جستجوی اخبار
دسته‌بندی خبرها