اخبار
 انتشار: 09 شهریور 1400
   مشاهده: 69

  پاکسازی و جمع آوری خاک و نخاله های ساختمانی در حریم ساحلی شرقی جنب پارک ربیع توسط شهرداری منطقه یک

ادامه عملیات جمع آوری نخاله های ساختمانی توسط شهرداری منطقه یک اهواز انجام شد.

به گزارش اداره ارتباطات شهرداری منطقه یک، یاسین کاوه پور مدیر منطقه گفت :طرح پاکسازی نخاله های ساختمانی با هدف ساماندهی و پاکیزه سازی محیط شهری از نخاله ها مورد اجرا در آمد. و با توجه به اینکه تخلیه غیر قانونی آنها موجب بد منظر شدن چهره شهر می گردد، این منطقه به صورت مستمر اقدام به پاکسازی از نخاله های ساختمانی که به صورت غیرمجاز در سطح منطقه تخلیه شده اند اقدام می نماید.

وی افزود: در همین راستا حریم ساحلی شرقی در یک طرح ضربتی توسط نیروهای خدوم معاونت خدمات شهری منطقه  از پسماندهای عمرانی و نخاله های ساختمانی پاکسازی شد.

 کاوه پور ادامه داد : تجمع پسماندها ونخاله های ساختمانی علاوه بر نازیبا کردن چهره شهر ، ناهنجاری های فراوان را در پی خواهد داشت که تجمع جانوران موذی ، مخاطرات محیط زیست شهری و افزایش بار ترافیکی و مشکلات متعدد دیگر از آن جمله می باشد .

وی خاطرنشان کرد : شهرداری منطقه یک جهت برطرف کردن مشکلات و معضلات ناشی از تجمع پسماند و نخاله های مازاد ساختمانی در سطح منطقه ، اقدام به تعیین مکانهایی برای تخلیه ی نخاله ها کرده و در چندین نقطه از منطقه تابلوهایی برای هدایت افراد برای تخلیه نخاله ها در این مکانها نصب کرده است .

مدیر منطقه در پایان افزود: اجرای عملیات جمع آوری نخاله ها و پسماندهای ساختمانی با هدف حذف زوائد و نازیباییهای بصری ، ساماندهی منظر شهری ، حفاظت از محیط زیست و بهبود وضعیت پاکیزگی و نظافت شهر در جهت تامین رفاه و آسایش شهروندان و سهولت عبور و مرور شهری در چندین نقطه از محدوده منطقه انجام شد .

نویسنده خبر: آرزو داغری
اشتراک گذاری
ثبت امتیاز
نظرات
در حال حاضر هیچ نظری ثبت نشده است. شما می توانید اولین نفری باشید که نظر می دهید.
ارسال نظر جدید
تنها کاربران ثبت نام کرده مجاز به ارسال نظر می باشند.
جستجوی اخبار
دسته‌بندی خبرها