اخبار
 انتشار: 10 شهریور 1400
   مشاهده: 133

  جلسه هماهنگی استقبال از مهر در منطقه 3

     جلسه هماهنگی و هم اندیشی شهرداری منطقه 3 با نزدیک شدن به روزهای پایانی تابستان و شروع سال تحصیلی جدید عصر روز گذشته در دفتر مدیریت منطقه برگزار شد .
به گزارش اداره ارتباطات شهرداری منطقه 3 ، فرزین حاتمی کاکش مدیر منطقه در این خصوص گفت : علیرغم اینکه امسال نیز مانند دو سال اخیر که در شرایط خاص و ویژه ای از بیماری کرونا هستیم ، و مدارس بصورت غیر حضوری برگزار می شوند ، ارائه خدمات در زمینه ایجاد پاکسازی محیطی ، خدمات رسانی در بخش حمل و نقل و ترافیک ، هرس و ایجاد نظم بصری اطراف مدارس بویژه رسیدگی به مدارس دولتی در محلات کم برخوردار باید مطابق روال گذشته و با هماهنگی بین حوزه های خدماتی و فرهنگی صورت پذیرد تا در صورت اعلام دستورالعمل از مراجع ذیربط مبنی بر بازگشایی حضوری مدارس ، شرایط برای حضور دانش آموزان مهیا شود .
به همین منظور ، پاکسازی ، رفت و روب و ایجاد نظافت مدارس ، شستشوی محوطه بیرونی و مسیرهای اطراف و منتهی به مدارس ، بهسازی ایستگاه های اتوبوس نزدیک به مدارس ، بررسی جهت ایمن سازی معابر با نصب تابلوهای ایمنی و هشدار دهنده ترافیکی ، خرید رنگ جهت اجراء نقاشی و شعار نویسی های دیواری ، بررسی جهت احداث و نصب سرعتکاه های ایمنی در مسیر ورودی مدارس و ... از جمله موارد مطرح شده در جلسه روز گذشته بود که در دستور کار قرار گرفت و مقرر شد اقدامات لازم به قید فوریت پیگیری و اجرائی شوند .
 

نویسنده خبر: شهرداری منطقه سه
اشتراک گذاری
ثبت امتیاز
نظرات
در حال حاضر هیچ نظری ثبت نشده است. شما می توانید اولین نفری باشید که نظر می دهید.
ارسال نظر جدید
تنها کاربران ثبت نام کرده مجاز به ارسال نظر می باشند.
جستجوی اخبار
دسته‌بندی خبرها