اخبار
 انتشار: 13 شهریور 1400
   مشاهده: 56

  خاموشی شعله های حریق با تلاش آتش نشانان

رئیس سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری اهواز از انجام ۱۱ عملیات اطفا حریق و امداد و نجات در اهواز خبر داد.
به گزارش اداره ارتباطات سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری اهواز ، ابراهیم قنبری بیان کرد: یازدهم شهریور ماه سال جاری ساعت ۲و ۲۵ دقیقه با تماس ۱۲۵ واژگونی خودرو پژو ۴۰۵ در مسیر کمربندی عین ۲ اطلاع رسانی شد.
وی افزود؛ این حادثه منجر به مصدومیت ۲ نفر سرنشین مرد خودرو شد و آتش نشانان با ایمن سازی و ابزار برش و نجات، مصدومین را از داخل اتاقک خودرو خارج کردند و به اورژانس ۱۱۵ تحویل دادند.
وی با اشاره به مهار حریق منزل مسکونی ساعت ۶ و۵۲ دقیقه در منطقه گلستان خیابان تیر توسط آتش نشانان اظهارکرد؛ کارشناسان سازمان علت حریق را اتصال برق کولر ۲ تیکه گزارش کردند.
قنبری تصریح کرد؛ مهار حریق منزل مسکونی ساعت ۱۴ و ۴۶ دقیقه در منطقه کوی ملت خیابان ۱۹ اقبال و کنتور برق منزل مسکونی در مناطق پردیس و حصیرآباد و ترانس برق در خیابان قنادان زاده از دیگر عملیاتهای انجام شده توسط آتش نشانان محسوب می شود.
وی توضیح داد؛ گود برداری ناایمن آتش نشانان را به منطقه کیانپارس خیابان ۹ شرقی کشاند.همچنین این حادثه منجر به خسارت ساختمانهای مجاور شد و آتش نشانان نسبت به ایمن سازی لازم در محل اقدام کردند.
رئیس سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری اهواز در پایان بیان کرد : آتش نشانان در عملیات نجات محبوسین اماکن به علت خرابی قفل درب در منطقه زیتون کارمندی خیابان فیاض و عملیات نجات از کابین آسانسور مجتمع های مسکونی در مناطق گلستان ، کیانپارس و زیتون کارمندی ۴ شهروند را نجات دادند.
نویسنده خبر: علی میری
اشتراک گذاری
ثبت امتیاز
نظرات
در حال حاضر هیچ نظری ثبت نشده است. شما می توانید اولین نفری باشید که نظر می دهید.
ارسال نظر جدید
تنها کاربران ثبت نام کرده مجاز به ارسال نظر می باشند.
جستجوی اخبار
دسته‌بندی خبرها