اخبار
 انتشار: 14 شهریور 1400
   مشاهده: 69

  آتش نشانان اهوازی کمر آتش را شکستند

رئیس سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری اهواز گفت: آتش نشانان 9 عملیات اطفا حریق و امدادی را در 24ساعت گذشته با جدیت انجام دادند.
به گزارش اداره ارتباطات سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری اهواز، ابراهیم قنبری بیان کرد: دوازدهم شهریورماه سال جاری ساعت پنج و هفت دقیقه با تماس تلفنی شهروندی با سامانه 125سازمان، حریق خودرو ایسوزو در کوی مجاهد خیابان یاور هشت اطلاع رسانی شد.
وی افزود؛ آتش نشانان سریعا در محل حادثه حاضر شدند و با یک رشته لوله آبرسان حریق را مهار و از بروز خسارت جدی جلوگیری کردند.
قنبری با اشاره به مهار حریق مغازه تجاری ساعت 9 و 48 دقیقه در مسیر پل راه بند به سمت آسیاباد توسط آتش نشانان اظهارکرد: کارشناسان سازمان علت حریق را اتصال برق گزارش کردند. همچنین حریق کنتور برق منزل مسکونی در منطقه صد دستگاه خیابان شهروند یک توسط آتش نشانان اطفا شد.
وی توضیح داد: آتش نشانان حریق منزل مسکونی ساعت 23 و 48 دقیقه در مسیر تپه به سمت برومی که به علت اتصال برق ماشین لباسشویی رخ داده بود را با عکس العمل سریع اطفا و دود ناشی از حریق را با دستگاه فن فشار مثبت تخلیه کردند.
رئیس سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری اهواز در پایان بیان کرد: آتش نشانان در عملیات نجات محبوسین اماکن مسکونی در مناطق گلستان خیابان اصفهان، شهرک دانشگاه خیابان 57 و خیابان دانشجو 22، کیانشهر خیابان یاس هشت، آریاشهر پنج شهروند را نجات دادند.
نویسنده خبر: علی میری
اشتراک گذاری
ثبت امتیاز
نظرات
در حال حاضر هیچ نظری ثبت نشده است. شما می توانید اولین نفری باشید که نظر می دهید.
ارسال نظر جدید
تنها کاربران ثبت نام کرده مجاز به ارسال نظر می باشند.
جستجوی اخبار
دسته‌بندی خبرها