اخبار
 انتشار: 15 شهریور 1400
   مشاهده: 50

  عملیاتهای مهار حریق و امدادی در یک نگاه

رئیس سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری اهواز گفت: 10 عملیات اطفا حریق و امدادی را در 24 ساعت گذشته با تلاش آتش نشانان انجام شد.
به گزارش اداره ارتباطات سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری اهواز، ابراهیم قنبری بیان کرد: سیزدهم شهریورماه سال جاری ساعت 14 و 19 دقیقه با تماس تلفنی شهروندی با سامانه 125 سازمان، حریق کنتور برق منزل مسکونی در منطقه نادری خیابان اهوازیان نبش قنادان اطلاع رسانی شد.
وی افزود: آتش نشانان سریعا در محل حاضر شدند و با ایمن سازی و تجهیزات خاموش کننده حریق را اطفا کردند.
قنبری اظهارکرد: مغازه بستنی فروشی ساعت 15 و30 دقیقه در بلوارمعلم به علت اتصال برق دستگاه بستنی ساز دچار آتش سوزی و دودگرفتگی شد و آتش نشانان بدون اتلاف وقت در محل حادثه حاضر شدند و با قطع جریان برق و گاز مغازه ، شعله های حریق را اطفا و دود ناشی از حریق را با دستگاه فن فشار مثبت تخلیه کردند.
وی به اعزام آتش نشانان ساعت 19 و 42 دقیقه به منطقه شهرک برق خیابان پرنیا اشاره و اذعان کرد: آتش نشانان در محل حادثه با شعله های حریق نیزار مواجه شدند و با یک رشته لوله آبرسان حریق را مهار کردند. همچنین آتش نشانان در حادثه مشابه ساعت 19 و 45 دقیقه در منطقه گلدشت آتش سوزی نیزار اطفا کردند.
قنبری با اشاره به مهار حریق فضای سبز ساعت 21 و 52 دقیقه در منطقه ساحلی غربی حد فاصل میدان قوری به سمت مالیات با تلاش آتش نشانان تصریح کرد: آتش نشانان حریق ترانس برق ساعت 22 و 24 دقیقه در منطقه کیانشهر خیابان لاله یک را با حضور به موقع اطفا کردند.
رئیس سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری اهواز در پایان بیان کرد: آتش نشانان در عملیات نجات از کابین آسانسور در منطقه کیانپارس خیابان پهلوان شرقی، عملیات محبوس شدگان در منطقه معین زاده خیابان نفت یک، پادادشهر خیابان کمپانی ، بهارستان خیابان پامچال هفت شهروند را نجات دادند.
نویسنده خبر: علی میری
اشتراک گذاری
ثبت امتیاز
نظرات
در حال حاضر هیچ نظری ثبت نشده است. شما می توانید اولین نفری باشید که نظر می دهید.
ارسال نظر جدید
تنها کاربران ثبت نام کرده مجاز به ارسال نظر می باشند.
جستجوی اخبار
دسته‌بندی خبرها