اخبار
 انتشار: 16 شهریور 1400
   مشاهده: 61

  تداوم عملیات نخاله برداری در سطح امور نواحی شهرداری منطقه یک اهواز

سرپرست شهرداری منطقه یک اهواز از تداوم عملیات نخاله برداری در سطح نواحی خدمات شهری در روزهای اخیر باهدف زیباسازی و ارتقاء سیمای شهری خبر داد.

به گزارش اداره ارتباطات شهرداری منطقه یک اهواز : امین قضایی سرپرست شهرداری منطقه یک با اشاره به تأکیدات مبنی بر لزوم ارتقا و حفظ سیما و منظر شهری، عنوان داشت: عملیات نخاله برداری در سطح نواحی طبق برنامه زمان‌بندی و با جدیت بیشتری، به‌طور مستمر در حال اجراست.

وی افزود: ازآنجاکه وجود نخاله‌ها و پسماندها در محوطه‌های شهری باعث نازیبایی سیما و منظر شهری می‌شود و از سوی دیگر با جمع شدن جانوران و حشرات، بهداشت محیط و سلامت شهروندان به مخاطره می‌افتد، این عملیات  ضمن تأمین جلوه زیبای شهر ، موجبات حفاظت از زمین و صیانت از سلامت ساکنان را فراهم می‌کند.

وی بیان کرد: این عملیات به‌منظور خدمت‌رسانی هر چه‌بهتر به شهروندان و حفظ زیبایی‌های شهری تا جمع‌آوری تمامی نخاله‌ها در این مناطق ادامه دارد.

سرپرست شهرداری منطقه یک اهواز در پایان از شهروندان اطراف این منطقه خواست، در طرح نخاله برداری همکاری کرده و از رها کردن نخاله‌های ساختمانی خود در مناطق مسکونی شهر پرهیز کنند تا شهری زیبا، پاک و عاری از نخاله برای زندگی داشته باشیم.

نویسنده خبر: آرزو داغری
اشتراک گذاری
ثبت امتیاز
نظرات
در حال حاضر هیچ نظری ثبت نشده است. شما می توانید اولین نفری باشید که نظر می دهید.
ارسال نظر جدید
تنها کاربران ثبت نام کرده مجاز به ارسال نظر می باشند.
جستجوی اخبار
دسته‌بندی خبرها