اخبار
 انتشار: 17 شهریور 1400
   مشاهده: 56

  عملیاتهای اطفا حریق و امدادی در یک نگاه

رئیس سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری اهواز 12 عملیات اطفا حریق و امدادی در24 ساعت گذشته را تشریح کرد.
به گزارش اداره ارتباطات سازمان آتش نشانی وخدمات ایمنی شهرداری اهواز، ابراهیم قنبری بیان کرد: چهاردهم شهریور ماه سال جاری ساعت 13 و یک دقیقه با تماس تلفنی شهروندی با سامانه 125 سازمان،حریق خودرو رانا در مسیر کمپلو شمالی خیابان شیخ بها اطلاع رسانی شد.
وی علت حریق را اتصال جعبه برق فیوز خودرو گزارش کرد و افزود: آتش نشانان سریعا با ایمن سازی و دستگاههای خاموش کننده شعله های حریق را اطفا کردند.
قنبری با اشاره به مهار حریق منزل مسکونی ساعت 13 و 48 دقیقه در منطقه ملی راه خیابان یک فرشید به علت نشت گاز پیک ، توسط آتش نشانان تصریح کرد: آتش نشانان حریق دکه فلافلی ساعت 15 و 29 دقیقه در سه راه خرمشهر روبروی ترمینال حمیدیه که به علت بی احتیاطی صاحب دکه و سرایت شعله حریق از اجاق گاز به لوازمات رخ داده بود را با حضور به موقع اطفا کردند.
وی اذعان کرد: مهار حریق کنتور برق منزل مسکونی در خیابان شریعتی بین سلمان فارسی و کافی، جعبه برق منزل مسکونی در منطقه کیان آباد خیابان 27 و ترانس برق در مسیر سه راه خرمشهر سلیم آباد از دیگر عملیاتهای انجام شده توسط آتش نشانان در روز گذشته هستند.
قنبری به واژگونی خودرو ام وی ام ساعت 23 و 40 دقیقه در مسیر منطقه مهدیس به سمت بنکداران اشاره و اظهار کرد: این حادثه منجر به مصدومیت راننده مرد خودرو شد و آتش نشانان با ایمن سازی و استفاده از ابزار برش و نجات وی را از اتاقک خودروخارج کردند و به عوامل اورژانس 115 تحویل دادند.
رئیس سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری اهواز بیان کرد: آتش نشانان با اعزام به منطقه عامری خیابان صباحی با عوامل اورژانس 115 در جابجایی بیمار سنگین وزن همکاری کردند. همچنین آتش نشانان در عملیات نجات محبوسین در اماکن مسکونی در مناطق عین 2، فاز2 پادادشهر خیابان 51 بصیر، کوی ملت و ملی راه چهار شهروند را نجات دادند.
نویسنده خبر: علی میری
اشتراک گذاری
ثبت امتیاز
نظرات
در حال حاضر هیچ نظری ثبت نشده است. شما می توانید اولین نفری باشید که نظر می دهید.
ارسال نظر جدید
تنها کاربران ثبت نام کرده مجاز به ارسال نظر می باشند.
جستجوی اخبار
دسته‌بندی خبرها