اخبار
 انتشار: 17 شهریور 1400
   مشاهده: 48

  اقدامات جهادی در سطح منطقه هفت شهرداری اهواز

     فرامرز نجف پور مدیر منطقه هفت شهرداری اهواز عنوان کرد: عملیات جهادی بسیاری با تلاش مستمر نیروهای خدوم این منطقه در حال انجام است.
به گزارش اداره ارتباطات منطقه هفت شهرداری اهواز؛ فرامرز نجف پور در ادامه گفت: کلیه نیروهای خدماتی منطقه در حال فعالیت های گوناگون و پرشماری در جهت آبادانی بیشتر شهر و منطقه می باشند.
وی افزود: در راستای طرح استقبال از مهر و بازگشایی مدارس سطح منطقه در حال شستشو و ضدعفونی کردن مدارس می باشند تا با آغاز سال تحصیلی خطری از نظر شیوع ویروس کرونا دانش آموزان را تهدید نکند.
وی اذعان کرد: تا کنون مدارس قشقایی، مهاجرین، آفرینش، آیت الله خامنه ای و مدارس بسیار دیگری به طور کامل ضدعفونی و پاکسازی شدند.
همچنین در ادامه باید به عملیات گسترده نخاله برداری و برداشتن خاک های مازاد در بلوار مدرس زیر پل ولایت، سپیدار، کوی سلطانمنش و همچنین مسیر فرهنگسرا اشاره کرد که در جهت پاکیزگی شهری انجام شده است.
این مدیر مسئول اذعان کرد: لکه گیری و چاله زدایی آسفالت معابر در راستای رفاه شهروندان و ساکنین محلات، لایروبی فاضلاب منهول ها و جوی های روباز، تعمیر و بازسازی گسترده مبلمان شهری، تعمیر و ترمیم روشنایی پارک ها و معابر و همچنین زیرگذر خلیج فارس، نصب چندین عدد چراغ چشمک زن و تابلوهای ترافیکی در سطح معابر منطقه از دیگر اقداماتی هستند که باید به آنها اشاره کرد.
شایان ذکر است شستشوی آبنماها، مخازن زباله و جداول معابر و همچنین نظافت و پاکسازی گسترده محلات از دیگر اقدامات روزانه این مجموعه می باشد.

نویسنده خبر: میلاد معصومی
اشتراک گذاری
ثبت امتیاز
نظرات
در حال حاضر هیچ نظری ثبت نشده است. شما می توانید اولین نفری باشید که نظر می دهید.
ارسال نظر جدید
تنها کاربران ثبت نام کرده مجاز به ارسال نظر می باشند.
دسته‌بندی خبرها