اخبار
 انتشار: 18 شهریور 1400
   مشاهده: 62

  استمرار برگزاری تئاتر خیابانی در شهرداری منطقه ۲ اهواز


به گزارش اداره ارتباطات شهرداری منطقه دو، محمدسعید حردانی ضمن آرزوی سلامتی و شفای عاجل تمام بیماران کرونایی گفت: چند شب از اجرای برنامه تئاتر آموزشی در حاشیه خیابان کنار شهروندان هستیم.

حردانی افزود: اجرای اینگونه برنامه ها با هدف ترویج فرهنگ رعایت نکات بهداشتی بصورت خلاقانه با زبان بدن و نمایش طنز و شیرین، تاثیر بسزایی در جذب شهروندان به صورت مستقیم دارد.

ایشان همچنین از ترغیب و آموزش شهروندان برای تزریق واکسن کرونا در جهت ایمنی هرچه بیشتر در مقابل این ویروس منحوس اشاره کرد کرد و عنوان کرد: نمایش خیابانی در قیاس با دیگر گونه‌های هنری این امتیاز را دارد که می‌تواند بدون واسطه با تماشاگر خود رو به رو بشود از اینرو نمایش خیابانی به عنوان ابزاری آموزشی و آگاهی‌بخش مورد استفاده قرار می گیرد و می تواند در فرهنگ‌سازی به کار بیاید.

این مقام مسئول در خاتمه با بیان اینکه تئاتر خیابانی یعنی مردم؛ یعنی نگاه در نگاه مردمانی که با حضورشان باعث انرژی و با نگاهشان به کار‌ها باعث رشد فرهنگ و یاد‌آوری فرهنگ‌ها می‌شوند، عنوان کرد: این برنامه ها در چندین شب متوالی در شرایطی برگزار شد که مسایل بهداشتی و فاصله گذاری اجتماعی کاملا رعایت شد.
نویسنده خبر: فاطمه صافی نژاد
اشتراک گذاری
ثبت امتیاز
نظرات
در حال حاضر هیچ نظری ثبت نشده است. شما می توانید اولین نفری باشید که نظر می دهید.
ارسال نظر جدید
تنها کاربران ثبت نام کرده مجاز به ارسال نظر می باشند.
جستجوی اخبار
دسته‌بندی خبرها