اخبار
 انتشار: 19 شهریور 1400
   مشاهده: 48

  هرس ۲۵ نفر نخل در سطح منطقه هفت


به گزارش اداره ارتباطات منطقه هفت شهرداری اهواز؛ از ساعات ابتدایی صبح روز جمعه ۱۹ شهریور ماه سال جاری، ۲۵ نفر نخل واقع در بلوار انتقال نیروی منطقه هفت شهرداری اهواز هرس شدند.
فرامرز نجف پور مدیر منطقه هفت شهرداری اهواز در این خصوص گفت: در راستای زیباسازی و حفظ و نگهداری از نخل‌های این منطقه ۲۵ نفر نخل بلوار نواب (انتقال نیرو) حدفاصل بلوار سردار شهید سلیمانی تا میدان ولایت هرس شدند.
وی با بیان این‌که این عملیات در راستای رسیدگی به نخل ها و زیباسازی آن‌ها صورت ‌گرفته است، افزود: متأسفانه نخل های بلوار نواب (انتقال نیرو) از قدیمی‌ترین نخل‌های کاشته‌شده در فضای سبز منطقه هفت می‌باشند که نیاز به رسیدگی و هرس داشتند.
این مقام مسئول با ذکر اینکه این عملیات حسب دستور سرپرست شهرداری اهواز صورت‌گرفته است، اظهار کرد: در این عملیات دو اکیپ حرفه ای هرس کار به همراه بالابر حضور داشتند که از اولین ساعات صبح روز جمعه عملیات هرس این نخل ها را شروع کردند.
در پایان مدیر منطقه هفت شهرداری اهواز در ادامه توضیح داد: عملیات تشتک گذاری و سم‌پاشی درختان نخل از دیگر اقداماتی خواهد بود که در راستای حفظ و نگهداری از این درختان صورت خواهد گرفت.
شایان ذکر است در ادامه همین عملیات، چمن زنی و هرس فرم درختان کنوکارپوس بلوار نواب (انتقال نیرو) حد فاصل بلوار سردار شهید سلیمانی تا میدان ولایت نیز در راستای زیباسازی جلوه بصری صورت گرفت.
نویسنده خبر: میلاد معصومی
اشتراک گذاری
ثبت امتیاز
نظرات
در حال حاضر هیچ نظری ثبت نشده است. شما می توانید اولین نفری باشید که نظر می دهید.
ارسال نظر جدید
تنها کاربران ثبت نام کرده مجاز به ارسال نظر می باشند.
جستجوی اخبار
دسته‌بندی خبرها