اخبار
 انتشار: 20 شهریور 1400
   مشاهده: 47

  مدیر منطقه هفت مطرح کرد: پیش بینی می شود حدود 280 سرویس نخاله از محدوده پل ولایت خارج گردد

    فرامرز نجف پور مدیر منطقه هفت شهرداری اهواز عنوان کرد: عملیات پاکسازی و نخاله برداری در سطح منطقه همچنان در حال پیگیری و انجام است.
به گزارش اداره ارتباطات منطقه هفت شهرداری اهواز؛ فرامرز نجف پور در راستای این خبر گفت: به منظور پاکسازی محیط و زیبا کردن جلوه بصری شهر، عملیات پاکسازی و جمع آوری نخاله ها به همت نیروهای خدمات شهری منطقه هفت در حال انجام است.
وی با بیان اینکه وسعت کار بسیار زیاد است، افزود: این فعالیت با هدف ارتقا بهداشت عمومی و جلوگیری از تجمع حشرات موذی و شیوع بسیاری از بیماری ها و حفظ سیما و منظر شهری در زیر پل ولایت به طور مستمر و ‌روزانه با بهره گیری از ماشین آلات با تمام توان در حال انجام است.
این مدیر مسئول در ادامه این خبر اعلام کرد: عملیات نخاله برداری تا کنون در مسیر فرهنگسرا، شهرک صنعتی، کوی سلطانمنش و کوی رمضان انجام شده است.
مدیر منطقه هفت شهرداری اهواز در پایان با ذکر این نکته که این عملیات هم اکنون در بلوار مدرس زیر پل ولایت با بهره گیری از ماشین آلات سنگین همچنان در حال انجام است، خاطرنشان کرد: پیشبینی می‌شود حدود 280 سرویس نخاله از محدوده پل ولایت واقع در بلوار مدرس تا چند روز آینده خارج شود.
گفتنی است بعد از پایان نخاله برداری در این مکان و پاکسازی محیط، عملیات طراحی و کفپوش گذاری انجام خواهد شد.

نویسنده خبر: میلاد معصومی
اشتراک گذاری
ثبت امتیاز
نظرات
در حال حاضر هیچ نظری ثبت نشده است. شما می توانید اولین نفری باشید که نظر می دهید.
ارسال نظر جدید
تنها کاربران ثبت نام کرده مجاز به ارسال نظر می باشند.
جستجوی اخبار
دسته‌بندی خبرها