اخبار
 انتشار: 21 شهریور 1400
   مشاهده: 204

  جلسه ایجاد شناسنامه و تعیین تکلیف زمین های ورزشی برگزار شد

به گزارش امور ارتباطات معاونت فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری اهواز، ایوب غزی ، معاون امور ورزش و تفریحات سالم شهرداری از برگزاری جلسه ای با موضوع ایجاد شناسنامه و تعیین تکلیف زمین های ورزشی خبر داد.
ایوب غزی اظهار داشت: در این نشست مشترک که با حضور مسعود امینی معاون شهردار ، کارشناسان امور ورزش و همچنین محمد پیرموسایی فرمانده پایگاه مقاومت بسیج نور ولایت مسجد حضرت ابوالفضل عباس(ع) شهرک آغاجری و از دلسوزان و دغدغه مندان امر ورزش برگزار شد بصورت خاص در مورد احیای زمین ورزشی شهید موسوی بحث و تبادل نظر شد.
وی گفت: در ابتدای جلسه محمد پورموسایی از مشکلات موجود در زمین ورزشی فوق که باعث عدم بهره برداری از آن شده گلایه کرد و خواستار برطرف شدن آنها توسط معاونت فرهنگی شد.
در ادامه مسعود امینی با تاکید بر اینکه مشکلات موجود در دوره قبل از تصدی ایشان در معاونت فرهنگی بوده است اظهار داشت کم کاستی ها را می پذیریم و در صدد حل آنها هستیم .
ایوب غزی ابراز امیدواری کرد طبق هماهنگی و مکاتبات انجام شده این معاونت با شهرداری اهواز مشکلات این مجموعه ورزشی از طریق سرمایه گذاری توسط احدی از سرمایه گذاران برطرف شود.
نویسنده خبر: امیر جعفری
اشتراک گذاری
ثبت امتیاز
نظرات
در حال حاضر هیچ نظری ثبت نشده است. شما می توانید اولین نفری باشید که نظر می دهید.
ارسال نظر جدید
تنها کاربران ثبت نام کرده مجاز به ارسال نظر می باشند.
جستجوی اخبار
دسته‌بندی خبرها