اخبار
 انتشار: 22 شهریور 1400
   مشاهده: 56

  در راستای طرح استقبال از مهر صورت گرفت؛ شستشوی تابلوهای ترافیکی و خطوط عابر پیاده مدارس

فرامرز نجف پور مدیر منطقه هفت شهرداری اهواز از شسته شدن تابلوهای ترافیکی و همچنین خط کشی عابر پیاده مقابل مدارس سطح منطقه خبر داد.
به گزارش اداره ارتباطات منطقه هفت شهرداری اهواز؛ فرامرز نجف پور در این خصوص بیان کرد: با نزدیک شدن به فصل بازگشایی مدارس و طرح استقبال از مهر شهرداری اهواز و همچنین به مناسبت آغاز سال تحصیلی جدید و بازگشت دانش آموزان بعد از یکسال تحصیلی، نظافت، پاکسازی، شستشو، رنگ آمیزی و رسیدگی به باغچه ها و هرس درختان در دستور کار کلیه واحدها و معاونت های منطقه قرار گرفته است.
این مقام مسئول در ادامه توضیح داد: با توجه به سپری شدن آخرین روزهای تابستان و شروع سال تحصیلی جدید، کلیه مدارس سطح این منطقه با هماهنگی آموزش و پرورش استان، در حال شستشو، نظافت و ضدعفونی هستند تا نگرانی برای بازگشایی و آغاز کار دانش آموزان در سال تحصیلی جدید نباشد.
وی با بیان اینکه به همین منظور و در راستای طرح استقبال از مهر، با همت معاونت حمل و نقل و ترافیک منطقه تابلوهای ترافیکی و مدارس سطح این حوزه در حال شست و شو می باشند، افزود: از دیگر عملیات مهم این معاونت باید به خط کشی عابر پیاده مقابل مدارس برای ایمنی بیشتر در تردد دانش آموزان اشاره کرد که در حال پیگیری است.
این مدیر مسئول در پایان ضمن آرزوی موفقیت برای همه فرزندان و دانش آموزان این سرزمین در تمام مقاطع تحصیلی اذعان کرد: امیدواریم که با فعالیت های انجام شده گامی در راستای رفاه بیشتر این عزیزان برداشته باشیم.
نویسنده خبر: میلاد معصومی
اشتراک گذاری
ثبت امتیاز
نظرات
در حال حاضر هیچ نظری ثبت نشده است. شما می توانید اولین نفری باشید که نظر می دهید.
ارسال نظر جدید
تنها کاربران ثبت نام کرده مجاز به ارسال نظر می باشند.
جستجوی اخبار
دسته‌بندی خبرها