اخبار
 انتشار: 22 شهریور 1400
   مشاهده: 232

  دیدار مردمی سرپرست شهرداری منطقه یک اهواز به همراه عضو شورای اسلامی شهر در مسجد شهدا محله کوی مشعلی

اهالی محله کوی مشعلی در نشست صمیمی بعد از نماز مغرب و عشاء در مسجد شهدا با امین قضایی سرپرست شهرداری منطقه یک ، سید ناصر مهداوی عضو شورای اسلامی شهر اهواز، معاونین شهرداری منطقه یک و دشتی زاده سرپرست سازمان آب و فاضلاب منطقه اهواز مشکلات محله خود را مطرح کردند.

 

به گزارش اداره ارتباطات شهرداری منطقه یک اهواز ؛ امین قضایی سرپرست شهردار منطقه یک با حضور در جمع نمازگزاران مسجد شهدا محله کوی مشعلی بر پاسخگویی سریع و رفع نیاز شهروندان تاکید کرد .

 

وی افزود : اعتقادم براین است که با مشارکت ونظر مردم در محلات باید خدمت کرد و نیازهای محله را مطرح کرد تا بتوانیم برنامه ریزی را براساس نیاز محله تنظیم کنیم .

 

قضایی اظهار کرد: بايد توجه داشت كه حضور مسئولین در بين مردم و شنيدن مشكلات مردم از زبان آنها، تعامل و همكاري مجموعه شهرداری و اولويت بندی مسائل و مشكلات شهر برای اقدام و رسيدگي با توجه به محدوديت های اعتباري از مهم ترين عوامل موفقيت مجموعه شهرداری است.

وی بیان کرد: مساجد ظرفیت خوبی برای ترویج فرهنگ شهروندی دارند و می توانند محوری برای همه اقدامات و فعالیت های شهری باشند.

وی یکی دیگر از اهداف دیدارهای عمومی با شهروندان را خدمت رسانی و پاسخگویی مستقیم به شهروندان عنوان کرد و افزود: جلب اعتماد مردم و ترغیب آنها به تعامل با مجموعه مدیریت شهری در حفاظت از شهر و نگهداری از فضاهای شهری کمک شایانی می کند.

ایشان ادامه داد: همکاری شهروندان وخدمات رسانی شهرداری باید مکمل هم باشند و هم دیگر را در این زمینه یاری دهند.

در این جلسه موضوعات خدماتی ، ترافیکی، شهرسازی، مسائل عمرانی، فرهنگی و اجتماعی شهروندان مطرح شد 

و سرپرست منطقه دستورات لازم را به معاونین و مسئولین اتخاذ و از آنها خواست تا برای رفع مشکلات شهروندان رسیدگی و تلاش کنند.

نویسنده خبر: آرزو داغری
اشتراک گذاری
ثبت امتیاز
نظرات
در حال حاضر هیچ نظری ثبت نشده است. شما می توانید اولین نفری باشید که نظر می دهید.
ارسال نظر جدید
تنها کاربران ثبت نام کرده مجاز به ارسال نظر می باشند.
جستجوی اخبار
دسته‌بندی خبرها