اخبار
 انتشار: 23 شهریور 1400
   مشاهده: 33

  انجام 11 عملیات آتش نشانی در ا هواز / نجات سه شهروند توسط آتش نشانان

رئیس سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری اهواز 11عملیات اطفا حریق و امدادی در24 ساعت گذشته را تشریح کرد.
به گزارش اداره ارتباطات سازمان آتش نشانی وخدمات ایمنی شهرداری اهواز، ابراهیم قنبری بیان کرد: بیستم شهریور ماه سال جاری ساعت یک و 23 دقیقه حریق منزل مسکونی در کوی مدرس به علت اتصال برق کولر توسط آتش نشانان اطفا شد.
وی با اشاره به برخورد یک دستگاه خودررو پژو ۴۰۵ و تریلی ساعت ۱۳ و ۱۸ دقیقه در مسیر کمربندی اهواز اندیمشک افزود: این حادثه منجر به فوت راننده پژو شد و آتش نشانان با ابزار برش و تخصصی جسد راننده پژو را از داخل خودرو خارج کردند و به اورژانس تحویل دادند.
قنبری اظهار کرد؛ مهار حریق نیزار ساعت ۲۳ و ۱۴ دقیقه در مسیر جاده ساحلی مقابل علی بن مهزیار و کنتور برق منزل مسکونی در کوی بشارت و حصیرآباد خیابان ۶ از دیگر عملیاتهای انجام شده توسط آتش نشانان محسوب می شود.
رئیس سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری اهواز به اعزام آتش نشانان به کوی علوی اشاره و بیان کرد: آتش نشانان در محل پس از بررسی نشت بنزین از جایگاه سوخت به منازل اطراف ایمن سازی لازم را انجام دادند. ضمن اینکه آتش نشانان در عملیات نجات محبوسین در اماکن مسکونی در منطقه سپیدار و پردیس و عملیات نجات از کابین آسانسور مجتمع مسکونی در منطقه کیانپارس خیابان ۱۸ شرقی سه شهروند را نجات دادند.
نویسنده خبر: علی میری
اشتراک گذاری
ثبت امتیاز
نظرات
در حال حاضر هیچ نظری ثبت نشده است. شما می توانید اولین نفری باشید که نظر می دهید.
ارسال نظر جدید
تنها کاربران ثبت نام کرده مجاز به ارسال نظر می باشند.
جستجوی اخبار
دسته‌بندی خبرها