اخبار
 انتشار: 24 شهریور 1400
   مشاهده: 116

  گزارش آسفالت در سطح منطقه چهار اهواز

مدیر شهرداری منطقه چهار اهواز گزارشی ازحوزه معاونت فنی و عمرانی طی شش ماه نخست سال جاری  ازعملیات روکش آسفالت و لکه گیری معابر اصلی و فرعی را تشریح کرد
به گزارش اداره ارتباطات شهرداری منطقه چهار اهواز، پوریا راهنورد مدیر منطقه ۴ : به تشریح عملکرد ۶ ماهه نخست منطقه در حوزه معاونت فنی و عمرانی دربحث آسفالت پرداخت.
 به گفته وی، برنامه ریزی و اجرای طرح های عمرانی با هدف طی کردن گام های توسعه شهری از اولویت های مهم مدیریت شهری است که این مهم در برنامه ریزی های معاونت فنی و عمرانی به جد لحاظ می شود؛ فراهم آوردن شرایط ایده آل و مناسب به منظور اجرای طرح ها و برنامه های شهری، تخصیص اعتبارات کافی و اجرای کارشناسی طرح های عمرانی از مهمترین مولفه های اجرای طرح های عمران شهری است. آنچه به اعتقاد مدیر منطقه بسیار مهم و ضروری است، برقراری توازن و تناسب بین نیازهای شهری، اجرای طرح های عمرانی و تخصیص اعتبارات امری مهم در تحقق برنامه های مدیریت شهری و اجرای برنامه هایی هدفمند در راستای تحقق توسعه و عمران شهری است.

وی همچنین با اشاره به اجرای عملیات روکش آسفالت و لکه گیری معابر اصلی و فرعی طی شش ماه گذشته انجام شده است، افزود: طبق برآوردهای صورت گرفته دربازه زمانی مطرح شده سه هزار و ۲۱۹ تن معادل ۱۳۸ هزار ۱۸۰ مترمربع سانت جهت روکش آسفالت در معابر اصلی و فرعی منطقه از قبیل بلوار کارگر ، اتوبان گلستان ،مسیرجنوب به شمال میدان دانشگاه و همچنین شرق  به غرب میدان دانشگاه و خیابان فروردین و... توسط معاونت عمرانی منطقه اجرائی شده است.

نویسنده خبر: مهران ظاهری
اشتراک گذاری
ثبت امتیاز
نظرات
در حال حاضر هیچ نظری ثبت نشده است. شما می توانید اولین نفری باشید که نظر می دهید.
ارسال نظر جدید
تنها کاربران ثبت نام کرده مجاز به ارسال نظر می باشند.
جستجوی اخبار
دسته‌بندی خبرها