اخبار
 انتشار: 18 مهر 1400
   مشاهده: 52

  شستشوی ایستگاه های اتوبوس سطح منطقه هفت


فرامرز نجف پور مدیر منطقه هفت شهرداری اهواز از شستشوی ایستگاه های اتوبوس سطح منطقه توسط نیروهای خدمات شهری خبر داد.
به گزارش اداره ارتباطات منطقه هفت شهرداری اهواز؛ فرامرز نجف پور عنوان کرد: عملیات شستشوی ایستگاه های اتوبوس و علائم ترافیکی در سطح منطقه به منظور پاکیزگی شهر و نظافت عمومی از سوی واحد خدمات شهری روزانه صورت می گیرد.
وی با ابراز اینکه کارکنان این منطقه تمام تلاش خود را جهت بهبود وضعیت موجود بکار گرفته اند، افزود: این عملیات به منظور حفظ سلامتی و پاکیزگی محیط و همچنین نظافت شهر و زیباتر شدن جلوه بصری شهر، صورت گرفته است.
این مقام مسئول خدمات رسانی به شهروندان را یک اصل مهم در شهرداری دانست و اضافه کرد: این عملیات بمنظور جلوگیری از تجمع گرد و غبار و آلودگی های محیطی و همچنین در راستای کسب رضایت شهروندان بصورت مداوم در سطح منطقه هفت انجام می گیرد.
نجف پور در پایان ضمن تاکید بر اینکه این فعالیت با هدف حفظ سلامتی شهروندان و زیباسازی سیما و منظر شهری انجام شده است، خاطرنشان کرد: از کلیه شهروندان درخواست دارم تا در حفظ و پاکیزگی شهر، حفظ و نگهداری از اموال شهری و همچنین تفکیک زباله از مبدا و رعایت گذاشتن زباله ها رأس ساعت 23 جلوی درب منزل خود با شهرداری اهواز همکاری لازم را داشته باشند و پیشایش از همه شهروندان مسئولیت پذیر در این زمینه نیز کمال تقدیر و تشکر را دارم.
نویسنده خبر: میلاد معصومی
اشتراک گذاری
ثبت امتیاز
نظرات
در حال حاضر هیچ نظری ثبت نشده است. شما می توانید اولین نفری باشید که نظر می دهید.
ارسال نظر جدید
تنها کاربران ثبت نام کرده مجاز به ارسال نظر می باشند.
جستجوی اخبار
دسته‌بندی خبرها