اخبار
 انتشار: 20 مهر 1400
   مشاهده: 136

  بهره برداری از یادمان شهید حاج علی هاشمی برگ زرینی در دفتر افتخارات شهرداری اهواز است

موسی خنافره جزییات بیشتری از سه ماه کار جهادی در یادمان سردار هور، حاج علی هاشمی را اعلام کرد.

   به گزارش امور ارتباطات سازمان آرامستان های شهرداری اهواز، موسی خنافره در این باره گفت: تکمیل و اتمام یادمان بر عهده ی پیمانکار بوده که عملا پیشرفتی در کار دیده نمی شد. سازمان با هماهنگی شهردار وقت و بهره گیری از ظرفیت اداره حقوقی، توانست با پیگیری های مستمر، حکم خلع ید پیمانکار را طی چند ماه اخذ و تکمیل یادمان را با استفاده از ظرفیت های سازمانی انجام دهد.
وی ادامه داد: به عنوان مسئله اول درنظر گرفتن اقدامات حقوقی و پیگیری های شبانه روزی بسیار مهم است. به موازات آن، چندین جلسه با حضور شهردار اهواز، کمیسیون فرهنگی شورای اسلامی، بنیاد شهید استان و معاونین مرتبط جهت هماهنگی، بررسی و مطالعه در خصوص اقدامات مورد نیاز جهت تکمیل یادمان تشکیل شد. پس از آن با توجه به اهمیت مسئله، سازمان بلافاصله با چندین تیم تخصصی بر اساس مطالعات و بازدیدهای مکرر صورت گرفته وارد مشورت شده و با اخذ حکم خلع ید، سازمان در کمترین زمان ممکن تیم های تخصصی را در یادمان به کار گرفت.
خنافره با بیان این که انجام کارها در چندین شیفت کاری تعریف شده بود، عنوان داشت: بسیاری از تیم ها به صورت همزمان و در کنار هم وظایف محوله را انجام می دادند که جهت جلوگیری از ناهماهنگی های احتمالی، معاونت فنی شهرداری و ناظر سازمان به خوبی عمل نمودند.
این مقام مسئول تصریح کرد: اتمام پروژه قطعا به چندین ماه زمان نیاز داشت، با این حال با توجه به کار جهادی و شبانه روزی سایر دوایر سازمانی، زمان آن به حدود سه ماه تقلیل پیدا کرد.
رئیس سازمان آرامستان ها با تبریک مجدد راه اندازی یادمان خاطر نشان ساخت: با افتتاح یادمان، گام فرهنگی بلندی برداشته شد. امیدوار هستیم با برگزاری نشست های هم اندیشی و برنامه ریزی های مدون، به خوبی از این ظرفیت فرهنگی استفاده گردد.

نویسنده خبر: عبدالله نبوی
اشتراک گذاری
ثبت امتیاز
نظرات
در حال حاضر هیچ نظری ثبت نشده است. شما می توانید اولین نفری باشید که نظر می دهید.
ارسال نظر جدید
تنها کاربران ثبت نام کرده مجاز به ارسال نظر می باشند.
جستجوی اخبار
دسته‌بندی خبرها