اخبار
 انتشار: 20 مهر 1400
   مشاهده: 117

  ابراز تمایل گسترده سایر نهادها و هیئات به اجرای برنامه در مرکز فرهنگی و مذهبی سردار سرلشکر شهید حاج علی هاشمی

رئیس سازمان آرامستان های شهرداری اهواز از ابراز تمایل ادارات، نهاد ها و ارگان ها و هم چنین هیئات و پایگاه های مقاومت بسیج مساجد به برگزاری برنامه های مذهبی و معنوی در مرکز فرهنگی و مذهبی سردار سرلشکر شهید، حاج علی هاشمی و سرداران شهید دفاع مقدس خبر داد.

   به گزارش امور ارتباطات سازمان آرامستان های شهرداری اهواز، موسی خنافره رئیس سازمان با اعلام خبر فوق عنوان کرد: پس از برنامه آیین افتتاحیه مرکز فرهنگی و مذهبی و حضور سایر شهروندان خداجو و دوستدار شهدا، بسیاری از ادارات و ارگان ها و هم چنین هیئات و پایگاه های مقاومت بسیج خواستار برگزاری برنامه های معنوی و مذهبی در آن مرکز هستند.
وی با ابراز خشنودی از درخواست های مکرر سایر ادارات در برگزاری برنامه های مناسبتی عنوان داشت: در این زمینه و در جهت استفاده هرچه بهتر از فضای مرکز، نشست های هم اندیشی سازمان با ادارات علاقمند به خدمت در خصوص شهدای سرافراز بلافاصله پس از افتتاح مرکز فرهنگی و مذهبی آغاز شده است.
خنافره هدف از برگزاری این نشست ها را بسترسازی برای استفاده از ظرفیت فرهنگی آن مرکز یاد کرد و تصریح کرد: در روزهای آینده و با برگزاری جلسات مشترک با استاندار خوزستان، مرکز فرهنگی و مذهبی مجهز به دوربین های پایش تصویری شده و بحث تامین وسایل سرمایشی نیز تامین خواهد شد.

نویسنده خبر: عبدالله نبوی
اشتراک گذاری
ثبت امتیاز
نظرات
در حال حاضر هیچ نظری ثبت نشده است. شما می توانید اولین نفری باشید که نظر می دهید.
ارسال نظر جدید
تنها کاربران ثبت نام کرده مجاز به ارسال نظر می باشند.
جستجوی اخبار
دسته‌بندی خبرها