اخبار
 انتشار: 20 مهر 1400
   مشاهده: 136

  احداث بوستان شمس الشموس در منطقه کم برخوردار کوی طاهر

اقدامی دیگر از شهرداری منطقه ۸ با احداث بوستان شمس الشموس در محله کم برخوردار کوی طاهر در راستای توسعه فضای سبز شهری

   به گزارش اداره ارتباطات شهرداری منطقه ۸ اهواز ، محمدرضا قنواتی مدیر منطقه با اشاره به احداث بوستان شمس الشموس در محله کم برخوردار کوی طاهر به همت خدمات شهری منطقه ۸ گفت :با اجرای این طرح پنجمین بوستان محله ای جدیدالاحداث در سال ۱۴۰۰ در حوزه شهرداری منطقه ۸ به بهره برداری میرسد.

وی افزود : این طرح در راستای تحقق پروژه های کوچک مقیاس در این منطقه در حال اجراست و با تلاش بی وقفه گروههای مختلف عملیاتی این منطقه ، پروسه اجرایی و اقدامات تکمیلی آن در حال انجام می باشد ‌.

قنواتی با بیان اینکه علیرغم تنگناهای مالی حاکم بر شهرداری، این منطقه باتمام توان و ظرفیت خود در راستای خدمات رسانی شایسته به شهروندان گام برداشته که تکمیل پروژه احداث پارک شمس الشموس از جمله پروژه هایی می باشد که با سرعت مطلوبی در حال انجام است.

مدیر منطقه گفت : با انجام طرح های جهادی و اجرای خدمات عمومی در مناطق حاشیه نشین شهر همانند کوی طاهر ، شاهد افزایش سطح رضایت مندی عمومی و ساماندهی این محلات خواهیم بود .

وی با تاکید بر اینکه در حال حاضر چهار پارک محله ای در سطح محلات منطقه ۸ احداث و تکمیل گردید ابراز امیدواری کرد با حمایت شهروندان در اداره این پارکهای محله ای که اصالت وجودی آنها نگهداری توسط مردم است بتوانیم شادابی و نشاط را به محلات ببخشیم .

گفتنی است بوستان محله ای شمس الشموس در حال حاضر در مرحله خاکریزی، زیرسازی ، جدولگذاری و پیاده رو سازی و استقرار پایه روشنایی قرار دارد .

نویسنده خبر: شهریاری
اشتراک گذاری
ثبت امتیاز
نظرات
در حال حاضر هیچ نظری ثبت نشده است. شما می توانید اولین نفری باشید که نظر می دهید.
ارسال نظر جدید
تنها کاربران ثبت نام کرده مجاز به ارسال نظر می باشند.
جستجوی اخبار
دسته‌بندی خبرها