اخبار
 انتشار: 20 مهر 1400
   مشاهده: 141

  برگزاری کارگاه آموزش مهارت های زندگی در شهرداری منطقه یک اهواز

هم زمان با فرا رسیدن هفته بهداشت روان و در راستای ضرورت ارتقاء سطح آگاهی پرسنل و پیشگیری از آسیب های اجتماعی و همچنین توانمند سازی پرسنل، کارگاه آموزش مهارت زندگی با حضور روانشناس و متخصص در امور خانواده در سالن اجتماعات منطقه یک شهرداری اهواز برگزار شد.

   به گزارش اداره ارتباطات شهرداری منطقه یک اهواز ،  معاون فرهنگی، اجتماعی و ورزشی منطقه با بیان اینکه بر تمام آگاهان و فعالان اجتماعي پوشيده نيست كه هيچ كس از تبعات آسيب هاي اجتماعي در امان نيست و پيشگيري از اين امر مهم فقط با مشاركت همه شهروندان و متخصصان صورت خواهد پذيرفت افزود:  همه بايد براي گسترش چتر آگاهي، براي ايمن ماندن شهروندان تلاش كنيم و با ايجاد فضايي مفرح و شاد براي مردم و توسعه اماكن فرهنگي و ورزشي و ايجاد فضاهايي براي آموزش مهارت هاي زندگي و ارايه خدمات اجتماعي (آیین همسرداری) و مشاوره اي به شهروندان گامي موثر در پيشگيري از آسيب هاي اجتماعي برداريم.

وی تصریح کرد: در راستای ارتقاء سطح آگاهی پرسنل و پیشگیری از آسیب های اجتماعی و همچنین توانمند سازی پرسنل، کلاس های مهارت زندگی در سالن اجتماعات اداره برگزار شد.

گفتنی است هدف از ایجاد کلاس مهارت زندگی در خانواده ، ارائه راه کار های مناسب در رابطه با مشکلات خانواده ، زندگی بهتر و درنتيجه موفقيت در زندگي می باشد.

نویسنده خبر: آرزو داغری
اشتراک گذاری
ثبت امتیاز
نظرات
در حال حاضر هیچ نظری ثبت نشده است. شما می توانید اولین نفری باشید که نظر می دهید.
ارسال نظر جدید
تنها کاربران ثبت نام کرده مجاز به ارسال نظر می باشند.
جستجوی اخبار
دسته‌بندی خبرها