اخبار
 انتشار: 01 آبان 1400
   مشاهده: 55

  اجرای عملیات نخاله برداری در منطقه هفت


فرامرز نجف پور مدیر منطقه هفت شهرداری اهواز از اجرای عملیات نخاله برداری در مسیر فرهنگسرا خبر داد.
به گزارش اداره ارتباطات منطقه هفت شهرداری اهواز؛ فرامرز نجف پور در این مورد بیان کرد: عملیات پاکسازی و نخاله برداری به منظور پاکسازی محیط توسط نیروهای خدمات شهری روزانه در سطح منطقه در حال انجام است.
وی با بیان اینکه کامیونت ها شبانه اقدام به تخلیه نخاله در سطح منطقه می نمایند، افزود: این عملیات با هدف پاکسازی و نظافت شهری و همچنین حفظ سیمای بصری شهر به همت نیروهای خدمات شهری در مسیر فرهنگسرا در حال انجام می باشد.
نجف پور ادامه داد: عملیات نخاله برداری تا کنون در مسیر شهرک صنعتی، کوی سلطانمنش و کوی رمضان و همچنین پل ولایت انجام شده است.
ایشان با اشاره به اینکه با رانندگان خاطی برخورد قانونی خواهد شد، تصریح کرد: اقدامات قانونی در راستای جلوگیری و مقابله با متخلفان صورت گرفته است و تعدادی از رانندگان خاطی کامیونت که اقدام به تخلیه نخاله در سطح منطقه نموده اند شناسایی و به مراجع قضایی معرفی شده است.
نجف پور اقدام رانندگان کامیونت را جهت تخلیه نخاله در سطح معابر غیر قانونی عنوان کرد و توضیح داد: محل هایی از سوی مناطق به سازمان خدمات موتوری جهت تخلیه نخاله های ساختمانی معرفی شده تا نخاله ها طبق برنامه ریزی انجام شده در آن محل ها صورت بپذیرد.
شایان ذکر است عملیات نخاله برداری در مسیر فرهنگسرا تا کنون به میزان ۹ سرویس انجام شده و همچنان تا پاکسازی کامل ادامه خواهد داشت.
نویسنده خبر: میلاد معصومی
اشتراک گذاری
ثبت امتیاز
نظرات
در حال حاضر هیچ نظری ثبت نشده است. شما می توانید اولین نفری باشید که نظر می دهید.
ارسال نظر جدید
تنها کاربران ثبت نام کرده مجاز به ارسال نظر می باشند.
جستجوی اخبار
دسته‌بندی خبرها