اخبار
 انتشار: 03 آبان 1400
   مشاهده: 69

  نصب تابلو برق پمپ دفع آبهای سطحی خیابان آلبوغبیش

    فرامرز نجف پور مدیر منطقه هفت شهرداری اهواز از نصب تابلو برق و راه اندازی پمپ دفع آبهای سطحی در خیابان آلبوغبیش خبر داد.
به گزارش اداره ارتباطات منطقه هفت شهرداری اهواز؛ فرامرز نجف پور عنوان کرد: به همت معاونت خدمات شهری این منطقه تابلو برق دفع آبهای سطحی در خیابان آلبوغبیش واقع در محله سخیریه نصب شد.
وی در ادامه با بیان اینکه منطقه هفت تمام توان خود را در جهت مقابله با آبگرفتگی معابر به اجرا گرفته است، توضیح داد: متاسفانه این محله هرساله از نقاط آبگیر بوده و مشکلاتی را بعد از بارندگی برای شهروندان بوجود می آورد است که با نصب پمپ در سال های گذشته این مشکل تا حد زیادی برطرف شده است.
این مقام مسئول با اشاره به اینکه این عملیات در راستای دفع آبهای سطحی و همچنین جلوگیری از تجمیع آب باران در فصل پیشرو صورت گرفته است، ابراز کرد: امیدواریم با تمهیداتی که از سوی این منطقه جهت جلوگیری از تجمیع آب های سطحی صورت گرفته است و همچنین با تعهداتی که سازمان آبفا در خصوص رفع مشکلات فاضلاب ها دارد، امسال شاهد آبگرفتگی معابر نباشیم.
نجف پور در پایان اضافه کرد: این عملیات در راستای مرتفع کردن مشکلات و رفاه شهروندان در فصل بارندگی انجام شده و کماکان تا قبل از اولین بارندگی دیگر نقاط آبگیر سطح منطقه نیز بررسی و رفع عیب خواهند شد.

نویسنده خبر: میلاد معصومی
اشتراک گذاری
ثبت امتیاز
نظرات
در حال حاضر هیچ نظری ثبت نشده است. شما می توانید اولین نفری باشید که نظر می دهید.
ارسال نظر جدید
تنها کاربران ثبت نام کرده مجاز به ارسال نظر می باشند.
جستجوی اخبار
دسته‌بندی خبرها