اخبار
 انتشار: 12 آبان 1400
   مشاهده: 67

  دیدار مردمی مدیر منطقه 4 با شهروندان دربهارستان مسجد حضرت ابوالفضل (ع)

رییس و اعضای شورای اسلامی شهر و همچنین مدیر آبفای اهواز به همراه هئیتی ازکارشناسان و مدیر منطقه چهار به همراه معاونین منطقه با حضور در جمع شهروندان بهارستان واقع درمسجد حضرت ابوالفضل (ع) با مردم دیدار و درخصوص بررسی مشکلات این محله با آنها به گفتگو پرداختند.
به گزارش اداره ارتباطات شهرداری منطقه چهار پس از اقامه نماز محمودی رییس شورای اسلامی شهر اهواز ازحضور خود وهمراهان در جمع نمازگزاران صحبت کرد و گفت: همگی جهت رفع مشکلات شهروندی در این مکان مقدس حضور بهم رسانیده اند.
وی درادامه ازاهالی خواست تا مشکلات خود را توضیح داده و درپایان نشست دستورات لازم به مشکلات شهروندان داده شود .
پوریا راهنورد مدیرمنطقه 4 در این دیدار ضمن بررسی مشکلات و پیشنهادات مطرح شده از سوی اهالی این محله، با بیان اینکه تداوم ملاقات مدیران شهری با مردم موجب تحقق همدلی بین مردم و بدنه مدیریت شهری می شود گفت: حضور در محلات و مساجد و در میان مردم از رئوس برنامه های این شهرداری بوده و اعتقاد داریم مشکلات را باید از زبان مردم شنید و با یک برنامه ریزی دقیق میتوان رضایتمندی مردم را در زمینه های مختلف خدماتی و عمرانی فراهم آورد .
برپایه این گزارش در این دیدار مدیر منطقه 4 علاوه بر بررسی مشکلات اهالی و پاسخگویی به سوالات متعدد آنان دستور پیگیری و رسیدگی سریع به مدیران زیر مجموعه صادر کرد و برای حاضرین در مسجد ، راهنمایی های لازم ارائه شد .
راهنورد با اشاره به خدمات رسانی این منطقه در حوزه فضای سبز و خدماتی و عمرانی در کوی بهارستان ، از شهروندان ، اهالی و معتمدین این محله درخواست همکاری و مشارکت در" نگهداشت شهر" در قالب "توسعه محلات" را داشت.
مدیر منطقه 4 اضافه کرد: از ابتدای سال جاری خدمات گسترده ای در حوزه های مختلف شهری به شهروندان منطقه چهار ارائه شده که می توان علاوه بر اجرای پروژه های بزرگ پارک برهان ، به احداث پارک صنایع و ملاصدرا وهمچنین تقویت ایستگاه پمپاژ سپتیک فاضلاب بهارستان ،پارک 48 واحدی غدیر، لوله گذاری آب خام ،لکه گیری آسفالت و … اشاره کرد.
راهنورد درپایان افزود: این نشست ها با هدف ارتباط گیری نزدیک با مردم برگزار می شود و زمینه ساز تصمیماتی است که در جلسات بین مدیران و مسئولین اتخاذ می شود.
نویسنده خبر: مهران ظاهری
اشتراک گذاری
ثبت امتیاز
نظرات
در حال حاضر هیچ نظری ثبت نشده است. شما می توانید اولین نفری باشید که نظر می دهید.
ارسال نظر جدید
تنها کاربران ثبت نام کرده مجاز به ارسال نظر می باشند.
جستجوی اخبار
دسته‌بندی خبرها