اخبار
 انتشار: 19 آبان 1400
   مشاهده: 72

  مدیرعامل سازمان پارک ها خواستار شد:نظارت جدی بر اجرای تعهدات پیمانکاران فضای سبز

نشست توجیهی و هماهنگی مدیرعامل سازمان پارک ها و فضای سبز با مسئولان فضای سبز مناطق و نمایندگان معاونت خدمات شهری کلانشهر اهواز در محل این سازمان برگزار شد.

     به گزارش اداره ارتباطات سازمان پارک ها و فضای سبز شهرداری کلانشهر اهواز؛ جلسه بررسی آسیب های ایجاد و حفظ و نگهداری فضای سبز و چگونگی رفع آنها در محل سازمان پارکها و فضای سبز شهرداری اهواز تشکیل شد.
در این گردهمایی که با حضور مدیرعامل و کارشناسان سازمان پارک ها و فضای سبز، مسئولان فضای سبز مناطق و نمایندگان معاونت خدمات شهری شهرداری کلانشهر اهواز بر پا شد، مهرداد حسینی معاون بهره برداری و فضای سبز این سازمان ضمن بررسی معضلات مهم گریبانگیر فضای سبز اهواز؛ از جمله آفات و بیماری های شایع، عدم آبیاری مناسب، فقدان بستر سازی مورد نیاز، عدم تسطیح مناسب، عدم مکان یابی صحیح جهت گلکاری، حذف گیاهان نا به جا در محدوده فضای سبز و هرس غیر اصولی درختان و درختچه ها به راه حل هر یک از این معضلات پرداخت.
سید رشید شجاعی نژاد مدیر عامل سازمان پارکها در بخش دیگری از این نشست به مشکلات مدیریتی فضای سبز اهواز اشاره و بر حذف بروکراسی و کاغذ بازی در این حوزه اجرایی تاکید کرد.
وی در ادامه خواستار نظارت مستمر ناظران و پیگیری جدی اجرای تعهدات پیمانکاران نسبت به انجام وظایف اجرایی به ویژه ایجاد بستر تغییر محسوس در فضای سبز با توجه به شرایط مناسب آب و هوایی در فصول پیش رو و کسب حداقلی رضایت شهروندان شد.
در پایان این جلسه مسئولان فضای سبز مناطق هشت گانه و نمایندگان معاونت خدمات شهری به بیان نقطه نظرات و مشکلات خود پرداختند.
 

نویسنده خبر: محمدرضا خالقی زاده
اشتراک گذاری
ثبت امتیاز
نظرات
در حال حاضر هیچ نظری ثبت نشده است. شما می توانید اولین نفری باشید که نظر می دهید.
ارسال نظر جدید
تنها کاربران ثبت نام کرده مجاز به ارسال نظر می باشند.
جستجوی اخبار
دسته‌بندی خبرها